PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Üres fordítások.



Taurus
01-10-11, 01:00
Valamilyen oknál fogva, mivel tegnap már ezeket a véletlen hozzászólás, amely csak üres belül a lefordított kód. Lásd itt:



Ha szerkeszteni a post, az eredeti nyelven van mégis.

Köszönöm.

samm1129
01-10-11, 02:42
úgy néz ki, mint mindenki tapasztalja ugyanazt a kérdést:

r.dziadusz
01-10-11, 09:54
Tourus milyen API használ, a másik után láttam, hogy a google teszt jól működik, ezért lehet coused más problémát, de először olvassa el figyelmesen a szálban: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4 -general-discussions/408-vbet-performance.html, és kérjük, gondoljon így MS fordítást API, ha még nem tette meg még

Taurus
05-10-11, 01:50
Én is használja az ingyenes google API-T. Soha nem volt gond, mint ez előtt.

r.dziadusz
05-10-11, 11:44
Igen, de most az ingyenes google api van körülbelül-hoz be kell zárni, amikor új, szigorúbb, határértékeket van beállítva, kérjük, olvassa el ezt a hozzászólást, arról, hogy a határérték http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post10412 elérése, could Ön futtassa a test(http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728) ismét egy put eredmények itt



Is tett meg a problémát a konfiguráció módosítása előtt új mod telepíteni vagy frissíteni a szoftvert?

Taurus
16-10-11, 04:08
Én vagyok a mindenkor a google ezt az üzenetet kapja:


Kezdő fordítási
Vizsgálati eredmény: {"responseData": a null, a "responseDetails": "a szolgáltatás visszaélés Suspected feltételek. "Kérjük olvassa el http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 598.891845703

Folytatott konzultációt követően, a miatt van most alkalmazzák a szabad API-adatokra vonatkozó határértékeket. Igen, hová kell fordulni a fizetett változat alkalmazni? És mit kell tennem kap ez működik?

Taurus
16-10-11, 04:44
A Microsoft API átkapcsolása után kap ez, csak 5 perc használja őket!


Kezdő fordítási MS
Vizsgálati eredmény:  "TranslateApiException: AppId van keresztül a kontingens: ID=3643.V2_Json.Translate.20FA7E63"
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 7.14526367188

r.dziadusz
17-10-11, 07:30
Először:
A legújabb http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/2478-vbet-4-4-3-released.html#post10529 a automatical fordítás változás OAI!
Ha próbált meg tehát böjt határértékeket, ellenőrizze, hogy a cache be van kapcsolva:

adminCP - > vBET gyorsítótár - > adatbázis-gyorsítótár - > használja az adatbázis-gyorsítótár: ON

Taurus
17-10-11, 08:12
Gyorsítótár mindig bekapcsolva. Ez most a saját fórum jelentős katasztrófa. Mivel a google és a Microsoft valósítja meg a határértékeket, a fórum használhatatlan teljesen bizonyos időpontokban. Ha ön fickók nem jön ki megoldást erre, vBET az elavult lesz.

r.dziadusz
17-10-11, 09:17
Már alakított ki a oldat, kérjük ellenőrzi, hogy a legutolsó mentesít.
Új vBET automatikusan módosulnak fordítások, és még akkor is, ha az eléri a korlátokat, nem jelenik üres oldalak - csak fordítódó.
Is legyen szíves emlékszik, fordítási határértékeket, irodák által nem tudjuk megváltoztatni. Minden nap ingyenes fordítások API keresés

Taurus
17-10-11, 12:16
Igen, én várok a legújabb kiadása. Michal szerint, hogy nem vagyunk várakozás. ÍGY nagyon remélem, hamarosan elérhető lesz, ahogy vagyok vesztes több és több tagjai minden nap.

vBET
17-10-11, 12:47
Is legyen szíves jegyzék, Google Translation API-v2-ben beállítható úgy, hogy a határértékek magad. Ugyanúgy, mint a Radek írta - vBET legújabb volna oldat szolgáltató által blokkolt API - we kapcsol egy másikba, és ha elérik az összes határértékeket majd próbabábu fordító látható eredeti szöveg. Azt gondoljuk, tegnap új verziójának kiadását, de az internet problémái miatt volt újraütemezve (tudom, triviális, de ez volt a hétvége, út-és cellophane internet nem működik, mint a feltételez-hoz). Ezen a héten mi akarat mentesít egy másik változat, amely a kijavít hibát jelölés túl gyakran a szolgáltató nem érhető el. Utolsó változat védjegyeiket nem érhető el, ha bármilyen hiba fordítás szolgáltatója. Ez nem szükséges - már felfedezték, hogy a Microsoft fordítás API-T elküldi a különböző kommunikál vonatkozó kérdésekben, mint a "kiszolgáló elfoglalt" "timeout". Az ilyen hibák nem rendelkezünk fontolja meg, hogy a határértékek elérik-e. Fordítás szolgáltató nem érhető el, különleges üzenetekhez egyértelműen mondja ezt a határt, amely akkor jön létre, így a következő kiadásban erősít ez, és fontolja meg.

Válaszol a kérdés fizetett Google Translation API-v2-kapcsolatban. Csak menjen Admin CP - > vBET - > irodák, és ott leírás hogyan kell elindítani a Google Translation API v2 (nincs kapcsolat, és a magyarázat hogyan viselkedni kap API-kulcs). Ne feledje, hogy v2 fizetett, így célszerű ellenőrizni a határokon, talán bizonyos nyelvek eltávolítása és figyelmen kívül hagyja az egyes oldalak, hogy olcsóbb. Az árak Google vezérelnek, így nem változtathatjuk meg.

Szüksége van további segítségre van? :)

Taurus
19-10-11, 00:56
Csak remélem, hogy én lesz képes-hoz újabb verzióját használják, és a szabad API! Nincs probléma megy a fizetett, de google a hitelkártya van szüksége, hogy él, és dolgozik-ban Kína, és nem fogadja el minden kínai hitelkártya fizetési. Tehát én csavart. Ismerje meg a microsoft API fizetett próbált, de nem találta meg, ahol kérelmezheti, hogy.

vBET
19-10-11, 21:15
A következő kiadások továbbra is támogatja a Google Translation API v1 (mindaddig, amíg a létezik), és mentes a Microsoft fordítás API (mindaddig, amíg a létezik).
Ha kérdése van a Microsoft fordítás API kifizetések kérje itt: mtcont@microsoft.com

Információk, amelyeket mi kapott Microsoft után 2012. március 30. bárki kénytelenek leszünk fizetett változat a Microsoft fordítás API még akkor használja, ha a használni kívánt csak 2 millions szabad karakterek/hónap. Ez azt jelenti, hogy a Microsoft lesz még mindig szabad, e kontingens tekintetében. Még mindig azt kell használni a Microsoft azúrkék piactér:


Ha feliratkozik 2 millió maximális kihasználtsága határértékén ingyenes szolgáltatás
karakter/hónap Windows azúrkék piactér, hónapra továbbra
hacsak nem módosítja az szolgáltatás, amely fizet, amelyre akarat ad ön egy magasabb
kötet/hónap.

Lesz néhány változtatás történő nem kereskedelmi célú való áthelyezésekor a Windows
Azúrkék piacon. Helyezze át a Windows azúrkék piacon nem kell
2012. március 30.-nél később, még akkor is, ha 2 millió szabad szolgáltatás használata
karakter/hónap. Én is néhány hozzáadása erőforrásaihoz, a fordító API alább
és Windows azúrkék piactér erre.

* A gyakran ismételt kérdések Microsoft fordító API kereskedelmi, közlemény - gyakran ismételt kérdések (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/microsofttranslator/thread/c71aeddd-cc90-4228-93cc-51fb969fde09)

* Dokumentáció-hivatkozás MSDN: Microsoft fordító (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/dd576287.aspx)

* A OData API-link: használata által a kérelemben (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh310379.aspx)

* A hivatalos csapat blog: Microsoft fordító (és Bing-fordító) hivatalos csapat Blog - Home webhely - MSDN blogok (http://blogs.msdn.com/b/translation/)

* Támogatja a fórumok: gépi fordítással, és nyelvi eszközök kategória (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/category/translation)

Szüksége van további segítségre van? :)

Taurus
20-10-11, 00:07
Köszönet részére a értesít Michal. Tehát emberek hitelkártya nélkül nem tudják használni a google vagy a Microsoft. VBET lesz, ezért én nem használja. Ez valóban a legrosszabb hír valaha!

vBET
20-10-11, 13:38
Im nem persze körülbelül Microsoft fizetési módszerek most. És persze van fogalmam sincs, Google akarat bővíti új fizetési módok - ez a mi befolyása. Kérje meg további fizetési módok Google.

Is, ezt az információt a felhasználók egyike szerint: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/2431-please-make-vbet-work-paid-ms-api.html
A Microsoft rendelkezik (nem úgy, mint Google, amely a repülési díjat) - előfizetés így viselésére, sok módszerek rendelkezésre kell állnia. Úgy értem, hogy a Google lehetővé kell tenni, hogy automatikusan. De a Microsoft csak egy előfizetés úgy kell tenni bármilyen módszerrel (megelőlegezze) viselésére. Legyen szíves csak ellenőriz ez. We fog menni vBET 4.x következő megjelenése után. Ebben a pillanatban nem tudjuk részletek még.

Szüksége van további segítségre van? :)

Taurus
21-10-11, 00:45
Csak frissíteni, hogy 4.4.4 és 2 perc van nem elérhető fordítói szolgáltatók. Elérte a google és a Microsoft. Ezek a bot igényelnek annak érdekében, hogy fizetett API megy, hogy Ön megy részére egy aláírás, vagy nem hitelkártyát. (Microsoft) Tehát most vBET sincs semmi haszna, nekem, és én vagyok biztos benne, sok fórum tulajdonosok hitelkártya nélkül, vagy hogy nem engedheti meg magának fizetett fordítások. Ez egy rémálom!

vBET
21-10-11, 03:02
Ha az érték el a határt majd csak azt várni, hogy az elérhető újra. Kérjük tartalmazó Microsoft havonta és hourly határértéke, így ha a havi határértéket még nem jutnak, majd új fordítások hamarosan (vBET-ellenőrzés nincs szolgáltató áll rendelkezésre újra 10 percenként).
Google van persze második határérték (nem tudjuk mi mást).

Kérjük, vegye figyelembe, hogy Microsoft március 2012 után is nyújt API szabad havi korlátozást 2 millions karaktereket (most is 4). We sincs ez vág vagy sem. Ebben a pillanatban ismeretes, hogy a rendelkezésre álló szabad korlát lesz.

Árak és fizetési módszerek - ismét forduljon fordítási szolgáltatókkal - mit vár minket-a teendő?...: /
We akarat összead támogat részére több API-kat, ha lehetséges. Még mindig van harmadik fél fordítói szolgáltatók feltételei nem befolyásolja. Kérjük, közvetlenül a helyen, ahol azok megoldhatók a problémák.

Taurus
21-10-11, 04:21
Árak és fizetési módszerek - ismét forduljon fordítási szolgáltatókkal - mit vár minket-a teendő?...: /
We akarat összead támogat részére több API-kat, ha lehetséges. Még mindig van harmadik fél fordítói szolgáltatók feltételei nem befolyásolja. Kérjük, közvetlenül a helyen, ahol azok megoldhatók a problémák.

Nem vagyok okolni Ön részére ez Michal, tudom, ez nem a te hibád. A tények csak, hogy én nem lesz képes-hoz használ vBET-val a szabad API! A fórum túl nagy, és a határértékek a 30 másodpercen belül elérik. Tehát mire jó, akik nekem? És már kapcsolatba léptem a fordítási szolgáltatóknak. Nincs más út-viselésére. TEHÁT újra, nem a te hibád, de, az vBET a nagy fórumok elavult teszi.(Ha nincs hitelkártyám) És ez a tény!

vBET
21-10-11, 14:06
Mindaddig, amíg Ön legyen szíves tartson vBET - keresünk más fordítási szolgáltatókkal, piaci változik az idő...
Is - ha már nem használja a Google v1 kapcsolja ki gyorsítótár-tisztítás. Hagyja, hogy a gyorsítótár, töltse fel. Úgy tudom, hogy van-e nagy fórum, de feltételezve, hogy ez talán a gyorsítótárban van szabad határértékeket lesz elég-hoz fed a új üzenetek. Is beállíthatja a vBET, hogy figyelmen kívül hagyja a néhány oldal, amely megítélése szerint, fordítás nem fontosak. Például - a RSS-csatornák állandóan változnak. Talán akarat ad a archív fordításokat... Lehet, hogy más helyeken...

Röviddel - javasoljuk, hogy fontolja meg a még mindig új korlátozásokkal harmadik fél fordítói szolgáltatók által a vBET használata. És újra - a támogatja a több akarunk.

Itt további segítségre van szüksége? Vagy mi állíthat a problémát megoldotta?

Taurus
23-10-11, 03:03
Meg kellett most tiltsa le a vBET. Az én-m teljes Fórum állandóan csak bement időtúllépéseket következtében a fordítások, amely nem hajtható végre. Most már csak várni és remélem, talál a jó megoldás. Én vagyok a tagja, az élet, a barátom, és tudom, akkor megtalálja a módját.

vBET
23-10-11, 05:55
Ebben a pillanatban mi tesztelés új fordítási API (részletekért lásd a hirdetmények). Egyébként - ha nem lehetséges a fordítások nem kellett volna fájladatforrásban... Valami nincs itt. Ha a fordítás nem hajtható végre, majd vBET meg kell jelölnie a szolgáltató nem érhető el, és ellenőrizze 10 percenként nem kapható újra. Ha nem állnak rendelkezésre, akkor csak a gyorsítótárazott eredmények addig jelenik meg. Tehát bármely időtúllépés nem történik. Nyissa meg a problémát az új szál időtúllépések és a PM-hozzáférési adatait - ellenőrizzük, mi folyik. Talán néhány különböző hiba Megjegyzés: kap a szolgáltatótól, és ez a nem van kapcsolva, vBET-, hogy magyarázza meg, miért vBET még mindig megpróbálja használni a szolgáltató által. Azt is ellenőrizze, hogy csak a hely.

Tényleges megoldás már megoldja a eléri határértékkel probléma. Ha van néhány probléma néhány hibát okozhatja. Meg kell check it, ellenőrizze e-legyen szíves nyit új szál és a PM-hozzáférési adatait.

Taurus
30-01-12, 06:37
Nekem van lehetővé tett a legújabb VBET ma először újra. Tehát tud én kérdezek ön fickók, legyen szíves vezető én-gyorsítótár kikapcsolásához takarítás (As per Michal a javaslat a post felett) is tud mi oldalak, én ha a készlet fordítását, és hogyan viselkedni csinál amit?
Ebben a szakaszban csak a szabad API Microsoft-és Apertium használom, de a használják mint 2 perc. Így most kell találnunk a módját annak érdekében, hogy csak az új üzenetek lefordítani. Én is kipróbálás-hoz út-hoz Google fizetett API, így remélhetőleg használ, amikor már, hogy helyen én tud használ VBET és környékének teljes feltérképezését, hogy újra működik. kösz.

r.dziadusz
30-01-12, 23:56
Szia
Foru letiltása a vendég gyorsítótár beállítása mindkét beállítás:

AdminCP - > vBET gyorsítótár - > gyorsítótár idő élettartam (TTL) - > gyorsítótár idő élettartam (TTL): 0
-gyorsítótár adatok a:) örökké tart:

AdminCP - > vBET gyorsítótár - > gyorsítótár idő élettartam (TTL) - > gyorsítótár törlése a stratégia: letiltva

Lehetőség van "nem transtaling" néhány oldal beállítás kitöltésével):
AdminCP - > vBET fő - > figyelmen kívül hagyása URL-címek:

Is használhatja: and Tags. Csak hogy benne tartalom, hogy nem szeretné, hogy le kell fordítani, és voál - nem lesz:) - tudod easly access sablonok által AdminCP - > stílusok és sablonok

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations