PDA

Teljes verzió megtekintése: Elfogadott Javítása Url követése: a belső kapcsolatok mindig implicit nyelven



forosmb
18-08-11, 09:54
Én értékelem a lehetőséget, hogy mindent szűr belső linkek a felhasználók beküldtek a fórum, hogy bármely nyelv info url lenne díszítve.
Ez javítaná az url követő konfiguráció, mint megtekintésére nyelvválasztás nem változtatható navigálás közben a belső linkek, fórum.

Jelenleg a fórum Navigáció url követés impredictible, mint kattintva minden belső link okoz nyelvi szerkezete is megváltozott.
Mozgás nélkül nem működik egyébként, mint mindig jön implicit nyelvét fórum minden oldalon.

vBET
18-08-11, 12:38
Szűrheti kapcsolatokat, amelyek azt szeretné, hogy nem fordították le egyáltalán. De ez még nem érzékeli az egész fórumot. Nem pontosan megérteni, mit jelent. Úgy érted linket tartalmazza a poszt által írt felhasználó? Tehát ha adhatok ide hivatkozásra a hozzászólásban nem lesz aktív a fordítás követés - igaz?
Nem értem, hogyan javítja URL nyomon követését. Most az összes fórum linkek nyomon követhető. Ha valaki a lengyel fordítás szeretne menni a lengyel oldalon való kattintás után linket is a poszt, és hogy ez hogyan működik most. Miért kezdődik lengyel fordítás, és megy angol nyelvű változat kattintás után hivatkozásra lenne semmilyen javulás itt? Ez erőt felhasználót, hogy kattintson a lengyel zászló újra és újra minden oldal változtatni ...

Kérjük, fejtse ki, mit értesz kiszámíthatatlan URL navigáció? Meg kell előre - ha úgy gondolja, bármilyen rossz funkcióval nyissa meg az új hibajelentést az ebben a kérdésben. Ha rákattint a linkre kell menni a lap ugyanazon a nyelven, ahogy néztem most. Rá lehet kényszeríteni átirányítás a felhasználó nyelvet vBET lehetőség, ha akarsz, de alapértelmezés szerint vBET nem fog semmilyen nyelven átirányítás - csak fogja valóban nézett nyelven során oldal kihagyom.

Röviden: Nem értem pontosan kérésére és céljaikat. Kérjük, írja le többet.

forosmb
18-08-11, 13:10
Saját felhasználónak nincs kiválasztott nyelvtõl profil
Saját fórum az alapértelmezett nyelv a spanyol
Saját fórum url nyomkövető aktív

Ha rákattint egy belső link írt néhány katalán nyelvű felhasználói:
http://www.sexomercadobcn.com/follar-catala-t166.html?language=ca # post1035
(Http://www.sexomercadobcn.com/pruebas-t22469-i12.html # post419302)

Saját felhasználói változások megjelenítési mód a katalán. Úgy értem, nem tudom tartani a megjelenítési mód a spanyol alapértelmezett nyelv.

Úgy értem szűrés felhasználó közzétett belső linkek http://www.sexomercadobcn.com/follar-catala-t166.html # post1035 volna elkerülni ezt a problémát.

forosmb
18-08-11, 13:19
Nem tudom undestand a (adminCP):


Átirányítás felhasználói nyelv
Ha ez az opció be van állítva, akkor a felhasználó átirányításra kerül az oldalra fordították az ő böngésző nyelvi beállításait. Átirányítás történik csak az elején az új session (ügyfél kell a cookie-k, vagy lesz irányítva minden egyes alkalommal). Ön eldöntheti, hogy átirányítás, vagy kérdezze felhasználó nem akar átirányítani.

A felhasználó választhat:
1) a zászlót Navbar (zászlók menüben, kiválasztás tárolt cookie gondolom)
2) a nyelv az ő felhasználói profil választó (tárolt DB felhasználói táblázatban)

De leírni, hogy irányítsa át a böngésző nyelvi beállításait (ez hiba ¿?).

Böngésző beállítás ugyanaz, mint a Navbar menü?

Van ez a 3 az egyetlen módja a termék úgy néz ki, a felhasználó nyelvi beállításait?

vBET
21-08-11, 15:32
Nem látom a fonalat -, lehetőség van csak a logger felhasználók számára. Ahogy megérteni a kapcsolatot a poszt már tartalmazza a nyelvi kódot. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fordítás követés csak akkor működik, a kapcsolatokat, amelyek még nem nemzetközivé. Tehát ha a link már tartalmazza nyelvi kódot, majd fordítás követés nem újabb egy (nincs értelme).

Ebben a pillanatban, ha nem akarod, akkor meg kell szerkeszteni után kézzel eltávolítani nyelv paraméter / kódot URL-t. Akkor mindenki ugar a kapcsolatot az ő tényleges megtekintésére nyelvet.

Ahogy értem szeretné, hogy a nyelvi kódot automatikusan eltávolítja URL szerepel az új post. Ez igaz?

Mintegy kényszerítve átirányítás. Kérjük, ne egy szál per egyik kérdés. Mi lesz elveszett másképp. Ez az üzenet arról szól, URL követés. Kérjük, nyissa meg az új téma az új kérdés.

forosmb
21-08-11, 22:34
Ahogy értem szeretné, hogy a nyelvi kódot automatikusan eltávolítja URL szerepel az új post. Ez igaz?

Igen, ez az.
Legalább adminCP lehetőséget kap, hogy aktív.

vBET
22-08-11, 12:39
OK - elfogadta. Meg kell venni a következő vBET4.x kiadás:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations