PDA

Teljes verzió megtekintése: Elutasított ¿Hogyan állítsuk be a szerkesztő gomb termék BBCode?



forosmb
16-07-11, 14:53
Élek, a kétnyelvű régióban részvények spanyol és katalán nyelven a.

Spanyol az alapértelmezett beállítás fórum nyelv, de sok felhasználó a kontextus változik spanyol katalán függően menet / fórumok látogatása.

Sok felhasználó azt nyereség utáni szerkesztő gomb, ami csak helyezze katalán termék BB-kódokat a kívánt üzeneteket.

....

Megpróbáltam összesített ez a gomb kézzel, de a szöveg csak a behelyezett üzenet (BB-kódokat), és nem hajtja végre a termék parancsot.

Van egy egyszerű megoldás erre?

<a href="http://img220.imageshack.us/img220/1208/editorm.jpg" target="_blank"> http://img220.imageshack.us/img220/1208/editorm.jpg </ a>

vBET
18-07-11, 12:15
Vannak lehetséges egyszerű megoldás a probléma van:
1. Kapcsolja be az automatikus nyelvfelismerés (vBET lehetőségek Admin CP) - a felhasználók csak írni üzeneteket, és vBET lesz opálos azt lang BBCode automatikus
2. Force felhasználók állította be az alapértelmezett nyelvet (is lehetőség vBET) - ha a felhasználó be a alapértelmezett nyelven, hogy a fórum nyelvét, majd vBET automatikusan hozzáadja a szerkesztőnek BBCode opció (nem úgy, mint gombot, de mint rádiós gomb - wrap a nyelvet, vagy nem) - láthatjuk, hogyan is működik a fórumon - csak állítsa be az alapértelmezett nyelvet angoltól eltérő (Felhasználó által CP).

Kérem, mondja meg további segítségre van szüksége? :)

vBET
24-07-11, 21:17
Nincs válasz - úgy megoldani. Ha nem, kérjük írja ide:)

forosmb
08-08-11, 22:17
Köszönöm, hogy válaszol.

Egyik ilyen megoldások alkalmazkodni 100%-a kell mégis.

Nem szeretném erőltetni a felhasználók választhatnak nyelvet profil, mint a legtöbb beviteli nyelv megváltoztatása körében téma, vagy témák.

Sőt, google automatikusan felismeri nyelv nem fér sem. Ez csak a Bejegyzések az [lang], és a legtöbb felhasználó nem profiljának nyelve rendelt, így nem működőképes.

Van egy másik fontos kérdés, ami, hogy ha a nyelv kiválasztott profil lehet visszatért "nincs kiválasztva". Ragaszkodom a felhasználóknak nem kell egy fix nyelvhasználat, vagy profilt (ez egy igazi kétnyelvű összefüggésben), és a vizsgálat után konfiguráció látnak egy fix asignation hogy azok visszatér. Mi lenne szükségünk javítás erre.

A véleményem a nyelv címke gomb szerkesztő rugalmasabb kínál functionlity több "on demand", hogy a felhasználók az én szempontból.

Azt is tudnia kell, hogy ha a másodlagos csoportokat, amelyek befolyásolják a termék nem befolyásolja nagyon gyakran csoportot albumok konfigurációt. "0" alapértelmezett album képméretet jelent korlátlan méretű és overides más posible csoportot album előre. Ez része vBulletin csoportot mechanika, de az lenne a legjobb, hogy új nyelvi csoportok néhány rögzíteni végtelen méretű album engedélyt.

Köszönöm a támogatást.

vBET
09-08-11, 18:04
A Google automatikus észlelése csak akkor működik, üzenetek, amelyek nem címkézett, mint [lang] (nincs szükség, hogy ellenőrizze, ha már be van állítva). Ez valósul meg, hogy a [lang] a felhasználó üzenetet automatikusan működik az összes felhasználó számára nem számít, nem azt állította, hogy az alapértelmezett nyelv, vagy sem. Ön félreértett, hogyan működik. Ha úgy gondolja, hogy működik rosszul nem forum - nyissa meg az új téma az új kérdés.

Kérjük, nyitott új témát az új problémák - ez lehetővé teszi számunkra, hogy rüh a kérdéseket külön-külön és tisztán tartani kérdés történetét. Nem tudjuk kezelni sok kérdés egy téma. Ezért kérjük, nyitott új témát a csoportot kérdés és automatikus észlelése, ha úgy gondolja működik rosszul a fórumon.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha a gombot nyelv BBCode néhány kérdést. Valóban szeretné, hogy a felhasználó minden egyes alkalommal, hogy kattintson a gombra, és válassza ki a 53 nyelven, miután megállapította, először természetesen az ilyen hosszú listát. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a tényleges megoldást nem vacsorázni, mint kérdés. És ez történik célja, hogy elkerülhető legyen az ilyen kérdés. Szintén ilyen "on demand" funkció nem cél egyáltalán. Ki írja meg az üzenetek különböző nyelven? Minden üzenet a különböző nyelvű és minden alkalommal válassza ki, amelyben az üzenetet, hogy? ... Valaha, ha valaki szeretné, hogy jobb használni az automatikus felismerés ez, mint a hatályos felhasználó kiválaszthatja, hogy maga.

Nem szeretné, hogy ha a felhasználó az alapértelmezett nyelv, de szeretné kényszeríteni, hogy ezt minden egyes alkalommal azt írja az üzenetet? ... Szintén nem kell kényszeríteni a felhasználót, hogy az alapértelmezett nyelv - kérjük, használja az automatikus nyelvfelismerés. Úgy tervezték, ilyen esetben, és működik az OK gombra. Ön félreértett, hogyan működik.

A felhasználó alapértelmezett nyelve nem az alapértelmezett vBulletin nyelvhasználat. Ez nem befolyásolja semmi, de szerkesztők. Miért akarsz unset ez?

forosmb
11-08-11, 22:08
Nem kell gombokat 53 nyelven, csak egy nem implicit egyet.
És én nem érvényes felhasználó semmit. A legrosszabb esetben tudtam magam szerkesztése és címkéket egy kattintásra, most megfizethetetlen.

Én nyitott téma az automatikus fordítási kérdés valójában nem működik rendben az én fórumon.

vBET
13-08-11, 02:02
Tehát ha azt szeretnénk, hogy csak egy nyelven, akkor kérjük, vegye figyelembe, hogy vBET automatikusan hozzáadja valami ilyesmi. Ha a felhasználó úgy döntött, ő az alapértelmezett nyelv, és ez más, hogy a fórum az alapértelmezett nyelvet, majd vBET növeli, hogy minden szerkesztő megoldást, amely lehetővé teszi, hogy automatikusan átlátszatlan felhasználói üzenet lang BBCode. Ez nem gomb, hanem rádió gombot - így kapcsolja be (ez az alapbeállítás), vagy kapcsolja ki. Láthatjuk, hogyan működik a fórumon beállításával az alapértelmezett nyelvet nem angol.

Amikor használja majd szerkesztője küld további adatok a szerverhez. Ez a paraméter neve vbet_postInLanguage és ez az érték nyelvi kódját, amelyet be kell építeni a lang BBCode. Tehát ha azt szeretnénk, hogy a saját gombot, akkor küldje a szerkesztő formában az adatokat, ha a gomb be, vagy megadhatjuk gomb kliens oldali logikát (Java Script), amely wrap / ellátva a szerkesztő, ha a gomb be / hatástalanított. Úgy tűnik, hogy vigyorog, hogy csak be / kikapcsolási értéket rejtett vbet_postInLanguage mező (ami felveheti a saját gomb).
Ez nem igényel semmilyen Java Scriptek egyáltalán, ha a gomb jelenik meg jelölőnégyzet területén (nem rejtett, amelyik érték által meghatározott gomb). Úgy tűnik, ez a legegyszerűbb módja - vBET ha lesz ez a paraméter meg fog gondoskodni arról, csomagolás üzenetet lang BBCode a szerver oldali

Megyek az új téma, hogy támogassa az egyéb kérdéseket. Van szüksége többé támogatást ez?

forosmb
15-08-11, 11:54
Köszönöm a támogatást. Nem látom a rádió gombot nyelvet választott az én 3.7.3 verziót forum.I fog próbálja aktiválni it.We foglalkozik egyébként egy összetett helyzetet. A legtöbb kétnyelvű felhasználó nem szeretné, ha olyan tisztség fordítás között is jól ismert languages.But is ki kell jelölni valamilyen módon katalán hozzászólás ajánlani fordítások néhány csak spanyolul beszélnek users.In conjuction automatikus felismerés, mi lenne előnyös egy lehetőséget a "nulla" flag, amely elkerülése translltion a user.That módon mind a katalán és a spanyol hozzászólás tűnik az eredeti változatban, és csak a külföldi és a nem kétnyelvű olvasók lenne szükség fordítását aktiválása forum.I apreciate a termék, és azt hiszem ez remek munkát. Bevallom igényeinknek elég furcsa, de szeretnénk a felhasználók valóban kényelmes nyelvi beállítás a helyén.

forosmb
15-08-11, 11:56
Látom vonal hírcsatornák elvesznek szerkesztésekor hozzászólás ebben a fórumban.

vBET
18-08-11, 11:53
Ha szeretné, hogy 0 zászlót, akkor kérjük, használja notranslate BBCode:) ez nem lesz lefordítva egyáltalán - ez azt jelenti, hogy nem minden nyelven. Kérjük, vegye figyelembe az, amit igazán akar - ha támogatja is, más nyelven (nem csak a 2), akkor sokkal üzeneteket nem lesz lefordítva egyáltalán.

Ez példa notranslate BBCode usage: This will not be translated at all

Szintén fordítás a kétnyelvű felhasználók nem lehet probléma - van is az eredeti üzenetet.

Ha wan például üzenetek katalán nincs lefordítva nyelvi X (de mások számára lefordított) akkor meg, hogy:
1. hogy ezek az üzenetek megjelölt Katalán
2. módosíthatja vBET kódot BBCode kezelésére hozzáadásával állapot, amely visszatér az eredeti szöveg ezt a fordítást pár.

forosmb
18-08-11, 12:42
Majd részletesen meghatározza a kódolás módosítására van szükségem, és szeretnék költségvetési Önnek ezért.

Nem csak elkerülése fordítási közül 2 nyelv: áll egy új, vizuális konfiguráció elérhető (ne fordítsa le a spanyol és katalán) implicit mód fórum.

Ezt ki kell egészíteni oly módon megjelölni a jelenlegi katalán hozzászólás valamilyen automatizált módon (google kötegelt lekérdezést ¿?) Előtt felismerése újra.

forosmb
18-08-11, 13:44
Bevallom Java-eredeti-version megjelenítési mód igen alkalmas a kétnyelvű környezetben.

Én még nem teszteltem eddig, mint én, bár ez csak arra szolgál a SEO teljesítményt.

vBET
19-08-11, 07:57
Látom 2 hozzászólás előtt kérnek segítséget, de utolsó írtál, hogy a tényleges megoldás megfelelő. Tehát feltételezve - van szüksége további segítségre van, vagy ez már OK? Id csinálsz - mi van szüksége?

forosmb
19-08-11, 13:41
A témához kapcsolódó e téma, még mindig úgy gondolom egy gomb a szerkesztő, hogy automatizálják BBCode beszúrás a személyzet tagjai nagyszerű lenne.

Ami a konkrét fórumot, én részletesen meg kell, mint a projekt egy másik téma.

vBET
21-08-11, 15:41
Így is úgy véljük, ez egy zárt, vagy még egy kis segítség itt szükség? :)

forosmb
21-08-11, 22:39
Vannak lehetséges egyszerű megoldás a probléma van:
1. Kapcsolja be az automatikus nyelvfelismerés (vBET lehetőségek Admin CP) - a felhasználók csak írni üzeneteket, és vBET lesz opálos azt lang BBCode automatikus
2. Force felhasználók állította be az alapértelmezett nyelvet (is lehetőség vBET) - ha a felhasználó be a alapértelmezett nyelven, hogy a fórum nyelvét, majd vBET automatikusan hozzáadja a szerkesztőnek BBCode opció (nem úgy, mint gombot, de mint rádiós gomb - wrap a nyelvet, vagy nem) - láthatjuk, hogyan is működik a fórumon - csak állítsa be az alapértelmezett nyelvet angoltól eltérő (Felhasználó által CP).

Mindkét lehetőség nem ideálisak az én szüksége van.
Azt kéne, mint egy alkalmazott, hogy egy módja annak, hogy módosítsa az üzenetet nyelvi csomagolás mindössze egy kattintással.

Talán ez nem hibaelhárítás, bevallom. Tudod mozgatni szolgáltatással javaslatokat, ha egyetért.

vBET
22-08-11, 12:53
OK, de mi az Szüksége van erre? Meg kell találnom, hogy mi van valójában szükség. Már nyitotta egyéb funkció kérésére az egyszerű eszköz, amely lezárja az összes már létrehozott üzenet megfelelő módon lang BBCode. Tehát ha lesz ez majd az összes régi üzenet lesz csomagolva. Akkor is, ha az automatikus nyelvfelismerés be van kapcsolva, minden új bejövő üzenetek lesznek csomagolva megfelelően (a kivétel, ahol a Google nem ismeri a nyelvet). Tehát ilyen esetben mi erre a gomb? Kérjük, adja meg a teljes forgatókönyvet, mit gondol, hogy működni fog. Megértem azt szeretné, hogy gombot, de én tényleg nem értem, hogy szükség van és nem vagyok biztos, hogy már az a többi funkció kérését. Különösen, hogy írtál, most, hogy ez a gomb a személyzet tagja úgy értem most van korrekciójára üzeneteket, amelyek nem csomagolt lang BBCode megfelelően. Javítsa meg, ha jól értem rossz.

forosmb
22-08-11, 13:06
Még automatikus detektálás engedélyezése, szeretném, hogy a felhasználók egy egyszerű módja annak, hogy jelezze azokat writting a katalán, mert írni mind a spanyol és a katalán a fórum.

Ha az automatikus felismerés működik 100%-os nem kötelező, de azt hiszem ez egy nagyon egyszerű kérés, és sokoldalúbb a kétnyelvűek, mint a rádió gomb kiválasztó: bbcode / nincs bbcode

vBET
22-08-11, 13:42
OK így. El voltam veszve, mert az előző üzenetet láttam, hogy a személyzet tagjai nem minden tagja számára. Szóval nem voltam biztos benne, mi az, hogy tényleg létezik.

Most már értem (bocs, ha írta előtt, és meg kellett megismételni).

Kérése túl egyedülálló az adott fórum venni hivatalos kiadás. Így nem tervezi, hogy tartalmazza azt vBET. Különösen, hogy az automatikus felismerés lehetővé tette, hogy valóban nem szükséges, és mint mondta Albert Einstein "dolgokat kell a lehető legegyszerűbb, de nem egyszerűbb." Úgy gondoljuk, hogy így az ilyen gomb csak zavarják össze a felhasználókat, akik azt hiszik, hogy meg kell, hogy kattintson rá esetén írásban katalán. És ez csökkenti a használhatóságát fórum. Egyszerűbb megoldások - mint a csak írni, amit akar, és hagyja, hogy a rendszer érdekli a többi - jobbak a felhasználók saját véleményét.

De mi segítünk, hogy adjunk az gombot.
Mint írtam már, hogy könnyű lesz, ha használja a már meglévő funkciókat, és csak megváltoztatni a megjelenését is. Tehát vBET már tudja, hogyan csomagolja a lang BBCode szerint további bemenetet a szerkesztő. Minden, amit igazán szükség van, hogy változtatni a kinézetét is (van rádió gombot, azt szeretné, csak gomb), és tartalmazza, hogy mindig (már tartalmazza különösen a feltétel).
Tehát - ha már tudod, hogyan kell hozzáadni a gombot, azt mutatja, képet is az első post. Mi akkor is kell, hogy:
1. a rejtett mezőt:

<input id="vbet_addbbcodes" type="hidden" name="vbet_postInLanguage" value="0">
2. Közé tartozik az egyszerű Java Script amely meghatározza ott katalán kód (nincs tesztelve):

<script language="javascript">
function vbet_setCatalan(){
document.getElementById("vbet_addbbcodes").setAttribute("value", "ca");
return false;
}
</script>
Kérjük, vegye figyelembe, hogy akkor tette bonyolultabb, hogy be / hatástalanított a gombot
3. Végrehajtja a Java Script funkciót gombra kattint. Tehát a gomb hozzá:

onClick="vbet_setCatalan()"
Ha nem akarjuk, hogy sokkal összetettebb funkciót (ami lesz is unset érték), akkor egyszerűen csak be funkcióját test onClick attribútum, és nem tartalmazzák java script függvényében egyáltalán.
Továbbá felhívjuk figyelmét, hogy ha azt akarjuk, hogy felhasználóbarát gondolsz adni ezt a gombot a váltáshoz gomb, így a felhasználó tudni fogja, ez már be van kapcsolva, vagy sem. Ez lenne minden sokkal egyszerűbb, ha szeretné hozzáadni ott jelölőnégyzetet helyett gomb, de gombbal az is lehet, hogy ez, csak bonyolultabb, ha azt szeretnénk, hogy ez jobb (így élesítés és hatástalanítás)

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a változás látható lesz azt követően a felhasználó vállalja üzenet - így fogják használni a szerver oldalon.

Ha azt szeretnénk, hogy működjön a böngésző oldalon, akkor nem kell 1. lépés - csak Java Script funkció (csatolt gomb), amely meghozza az id (vagy struktúra, ha nem tudja megjósolni, szerkesztő id) szerkesztő szöveget terület és hozzá tartalom nyitó és záró lang BBCode. Ebben az esetben akkor is nem kell aggódnod a kapcsoló gomb (a felhasználó majd csak látni, hogy már hozzá editor). Csak akkor nézd meg már becsomagolt (nem text kezdeni lang BBCode), és figyelmen kívül hagyják gombra kattintva ilyen esetben (hogy ne csomagolás többször is).

Kérem, mondja meg további segítségre van szüksége itt. Ha igen - kérjük, értesítse, amennyiben ez különösen.

forosmb
23-08-11, 23:55
Köszönjük!

Nagyon részletes és jól magyarázható, köszönöm.

kamilkurczak
24-08-11, 21:54
Köszönöm a választ:) i jelöli a téma, mint megoldandó

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1