PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Probléma a PM által elküldeni vBSHOP!



Taurus
01-06-11, 10:23
Frissítettem a vbShop (A Dragonbyte Technologies) és most ezt <VB SNTA> kódok újra minden PM által küldött e mod. Csatolok néhány kép. Kérem, segítsen nekem megoldani ezt. Ez csak akkor történik meg, ha egy tag egy másik nyelv alapértelmezett. Köszönöm.

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037abc356.png

Pop-up

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037aaade3.png

Amikor megpróbál válaszolni egy ilyen kapok egy hibaüzenetet, mert a felhasználónév közötti kódok

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de604d459950.png

vBET
02-06-11, 22:37
Kérjük PM hozzáférési adatait az Admin CP és FTP + pontos utasításokat hogyan lehet reprodukálni a problémát. Mit kell tenni, hogy ilyen auto generált info (ez automatikusan generált) ... Röviddel - kérem küldje részleteket, hogy hol találja meg, és hogyan lehet reprodukálni azt.

vBET
07-06-11, 14:54
OK tudom, hogy hol PM küldje vbshop. Ez a file: / dbtech / vbshop / includes / class_items_core.php
Tudom, hogy a gyors integrációt vbshop oldalon. Nem elég, hogy egy sor kódot, mielőtt ezt a sort:

$ Userids = explode (',', $ this-> config ['bejelentés']);
És ahogy újabb sort, hogy ezt:

$ Vevő ['username'] = & str_replace (array ('', '"),'', $ Vevő ['username']);
Ez a már kipróbált és tartalmazza a forum.

Azt is, hogy néhány vizsgálatot, és megtudja, mely része vBET kód átlátszó, de még semmilyen megoldást igényel speciális integrációs ... Az ő oldalukon, mint a leírt vagy vBET oldalán hozzáadásával olyan feltételektől. Nem csak magában, hogy a hivatalos vBET kódot, mert csak kb ez az egy plugin.

Kérem, mondja ez a megoldás OK?

PS.
Van hatása csak új PM - régit csak törött. Ön is meg tudja azt SQL lekérdezést az adatbázis, ha akarod.

Taurus
07-06-11, 17:45
Köszönöm szépen Michal. Úgy tűnik, hogy működik jó most!

vBET
08-06-11, 07:29
OK, így - nem vagyunk képesek reprodukálni ezt a kérdést kívül a forum. Tehát, ha szeretné, hogy néhány további vizsgálatot, és próbálja megtalálni a jobb megoldás, amely nem igényel emlékezni a további integrációs lépéseket, akkor meg tudjuk csinálni a fórumon. Én nagyon nem biztos lesz lehetséges anélkül, hogy speciális integrációs lépések, de ha szeretné, hogy inkább, és ossza meg fórumot ez akkor is keveset mozognak több időt erre.

Ha ez elég - fogok írni az új téma az integráció szakaszában, így lesz könnyen elérhető a jövőben.

Természetesen legegyszerűbb dolog az, hogy csak be opció, hogy nem fordítja felhasználónevek, de úgy tűnik, hogy nem túl jó ötlet;)

Taurus
09-06-11, 00:43
Ebben a szakaszban úgy tűnik, hogy elég Michal. Fogom tartani a szemét az esetleges problémákat, de eddig úgy tűnik, meg kell oldani. Köszönet újra.

vBET
09-06-11, 01:18
OK, így - ha ezt megoldani:) Jó szórakozást vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations