PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Most kell kiadnia telepíteni jegyet!



rdavm
12-05-11, 21:00
Én vidám kap ez a munka, én már kanyargó erről a termékről most majdnem 1 hónapja és használt talán több mint 100 órát hibaelhárítási ezen vBET 4 termék telepített vBulletin 4.1.3 és most feladni, én vagyok húgy-és Én vagyok csalódott.

Kell munkatársai ide a telepítéshez nekem, és állítsd be a munkát.

A módja annak, hogy nehéz telepíteni ezt a terméket, így segíteni, mert most már a hamarosan egy hónap óta veszek a csomag és még mindig nem működik.

Én átadta szabad lanser a web design és ő tryed, hogy ez a munka, de afther 5 óra kellett, hogy feladja.

Üzenet személyzet:

Lépjen kapcsolatba velem a PM vagy e-mail get be infó a szerver, vagy mondd meg, hogy u szeretné, hogy az ftp login info!

Remélem your'e lesz, hogy javítson ezen amint elfelejtettem themper a hibaelhárítási útmutatókat és mit nem.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
Észrevettem, hogy a forum szöveget után eltűnnek a fordítást, így ellenőrizze: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

Kérjük, ellenőrizze a admincp-> vBET lehetőségek szerint readme.html fájl nem-nem-upload mappát, és állítsa be a forum fő nyelv.

rdavm
13-05-11, 21:26
Probléma megoldható be szabványos vagy alapértelmezett lang a admincp.

Aktiválni kell alapértelmezés szerint eng hogy kevesebb hibakeresés foglalkozni.

És igen tudom, hogy ez a fórum a worng fórum postai úton, de az én nem jó hangulatban és nagyon fáradt, mint hibaelhárítási ezt talán több mint 100 órát nem találtam a megfelelő fórum az állást, és én vidám talál ez most: confused: Én kezd hiszem, hülye: EEK:

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
köszönöm a megerősítést - megoldódott

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1