PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Megváltoztatása nyelvi kódot utáni kérdés.



Taurus
10-05-11, 04:58
Ez a kérdés már zavar engem hosszú ideig. Miért, ha mondjuk tagja választotta ki a megfelelő nyelvet, és gépelt valamit, és írt is, nem tudom szerkeszteni a nyelvi kódot kézzel egy hozzászólást? Amikor szerkeszteni azt mondjuk, "BG", hogy "én" nem tesz különbséget. A nyelv csak ugyanaz marad a poszt.

kamilkurczak
10-05-11, 18:33
hello,

Taurus, ha jól értem - ezen a poszton nem fordították. Természetesen lehet szerkeszteni egy hozzászólást, és tegye egy másik nyelvet kódrészletet?
Ne feledje, hogy ha még mindig próbálja fel rossz kódot lang - még mindig nem fordította.
Kipróbálható a Google utáni nyelv - csak használja a Google fordító (anslate.google.pl), és kap a "find nyelv" opciót. Ezt követően - fel a jó nyelvi kódját belül postai úton.

Ha még mindig nem jó - kérjük, illessze be itt egy URL-t ezen a poszton.

Köszönöm

Taurus
11-05-11, 03:57
Nem tudom megváltoztatni a nyelvi kódot. Csináltam nagyon biztos, hogy a megfelelő nyelvi kódot is. De minden olyan hozzászólás, hogy először rossz, majd szerkesztett hogy helyezze be a megfelelő nyelvi kódot, akkor sem lefordítani.

Itt van a poszt:

Windows 7 Témák: World of Warcraft a TheBull - Page 8

A thai nyelven, és még szerkesztés azt Thai nem tesz különbséget. Csak még lefordítatlan.

kamilkurczak
11-05-11, 19:03
jobb - ez a thai.
Taurus kérlek csinálj nekem egy fiókot hozzáférést utáni kiadás - fogom ellenőrizni magam.
Köszönöm

Taurus
12-05-11, 00:42
Jelentkezzen be részleteket PM'd. Köszönet Kamil.

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
ok, kösz - fogom ellenőrizni, hogy az Ön és megoldani

Taurus
12-05-11, 16:12
Köszönet Kamil. Most miért hozzászólásomhoz fölött van egy kis zászlókat és mit nem. "Malajzia"??

Az alapértelmezett nyelv az angol. Miért hozzászólás fenti mutató másképp?

kamilkurczak
12-05-11, 22:47
hello,

Én a helyszínen - ez néz ki a kérdést adatbázis cache. nyelvi változás nem okozott változást az adatbázisban cache.
Valószínűleg ez egy bug, mert csináltam egy teszt üzenet a fórumon, és everythings működik jól (post szerkesztés stb.) - Nem ez az üzenet törlődik természetesen.

Erre egyetlen hozzászólás, amikor minden kiadás ezen a poszton, a cache-ben az adatbázis nem írja felül
Most - úgy tűnik, megoldotta - kiegészítve egy pecsét (mint a tér) arra kényszerítette a újra az adatbázisban cache (persze üzenetet továbbra is eredeti formájában - ellenőrizni tudja - csak szerkesztés utáni). És ezt követően ismételt belépési hozzászólásban van fordítva jó.

Ebben a pillanatban nem tudom megmagyarázni, mi volt a baj ez az egyetlen hiba - talán ideiglenes kapcsolat hiánya a google.
Ha ez megtörténik újra és ha lehet reprodukálni ezt a hibát újra - csak leírni lépésről lépésre, és megpróbálom ezt ismételnie az én teszt fórum és megoldani.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1