PDA

Teljes verzió megtekintése: Nagy ötlet, jó a termék :-)



m_k
03-12-09, 15:50
Láttam az ingyenes verziója tegnap este több mint a vbulletin.org és jöttem ide, hogy többet megtudjon - kell mondanom, ez egy jó ötlet, főleg az a része körülbelül szerzés a webhely indexelve 52 nyelven :-)

Megragadtam egy másolatot, hogy próbálja ki az új site építek, és a telepítés jól ment anélkül, hogy nagyobb nehézségek nélkül zajlott. Az egyik megjegyzés, hogy viszont azok számára, akik vbSEO -, hogy a változtatásokat a FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php mielőtt import termék-vbenterprisetranslator.xml fájl

Azt javaslom, hogy az utasításokat is említést erről a tetején, valahogy így: "Ha a vbSEO kérjük módosítsa ezt a fájlt az első". Ha nem ezt először nem fogja tudni használni a admincp, amíg nem.

Még mindig nem jött ki azt is, hogyan játszanak szép az én vBadvanced Linkek Directory és PhotoPost vBGallery, de biztos vagyok benne, hogy lesz elég hamar megoldódott.

Mi vagyok szerető eddig a jelentés az én vbSEO sitemap generátor ma reggel, ami megmutatja egy további 42k url hoztak létre, mert én telepítettem a mod :-)

If you want to see it in action have a look --> TheCHS ~ Charleston Fórum (http://thechs.com)

m_k
09-12-09, 01:35
5 nap múlva, és én kezdi látni néhány idegen nyelvű oldalakon kap indexelt a Google :-)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1