PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott HELP - egyre PHP Fatal error -



gmhastings
20-10-10, 00:12
Sziasztok,

Én most vettem vBET és követte az összes utasítást kétszer (visszaállítása után), és egyre ugyanazt a hibaüzenetet - Én csak kap egy üres képernyőt, amikor megpróbálnak, hogy csak megtekintéséhez a fórum index.


Kezdek

"PHP Fatal error: Class 'vB_Template' nem található a / (saját szerver path) / httpdocs / forum / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 689 (a Bold alább)

Bár én vagyok az ésszerű néhány PHP Igazán nem tudom, hol kell keresni, hogy felfedezzék, mi a helyes, vagy nem, így lenne igazán méltányol egy kis segítség kérem.

funkció vbet_parse_templates (& $ template_hook) {
$ Template_hook ['headinclude_css'] .= "<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>";
require_once (Dir. '/ includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php');
if ($ _REQUEST ['nyelv']) {
vbet_handleTextDirection ($ _REQUEST ['nyelv']);
vB_Template_Runtime: addStyleVar ("languagecode ', $ _REQUEST [' nyelv ']);
$ Encoding = & vB_Template_Runtime: fetchStyleVar ('charset');
if ($ encoding! = "utf-8 ') {
define ('VBET_ORIGINAL_ENCODING', $ kódolás);
vB_Template_Runtime: addStyleVar ('charset', 'utf-8');
}
}
global $ vbenterprisetranslatorflags, $ vBulletin;
$ Vbenterprisetranslatorflags ='';
if (! VBET_IS_ACTUAL_IGNORED & & (! $ vBulletin-> opciók ['vbenterprisetranslator_flags_guestsonly'] | |! $ vBulletin-> hashfiles ['userid'])) {
$ Templater = vB_Template:: create ('vbenterprisetranslator_flags');
$ Linkstitle = $ vBulletin-> opciók ['vbenterprisetranslator_linkstitle'];
$ Fordítások = & vbet_getActiveTranslationsForUser ();
foreach ($ fordítás $ code => $ nev) {


Én használ vbSEO (v3.5.2) a vBulletin 3.8.6 PL1, és mindent a fájl változások megfelelő "vbSEO telepítve", de egyre sehol gyors ..


Én nagyon értékelem semmilyen eligazítást a helyes irányba kérem:)

Nagyon köszönöm előre.
gmhastings

gmhastings
20-10-10, 00:16
Is kell hozzá a charset az ISO-8859-1 (nem utf-8)

gmhastings
20-10-10, 01:05
Jézusom én egy ilyen bolond! Letöltöttem V4 de én vagyok a korábbi verzióját vBulletin .. fog helyreállítása, és próbálja újra ..

Kérjük, állítsa be ezt a megoldást most:)

Sajnálom, hogy pazarolja az idejét

kamilkurczak
20-10-10, 07:46
Köszönöm a megerősítést - megoldódott:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations