Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 2 od 3 FirstPrvi 123 ZadnjiLast
Rezultati 11 na 20 od 28

Thread: VBET vam je potrebno

  1. #11
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    U redu, provjerite da li dobiti da se "popraviti" koje ste spomenuli i tamo molimo.


    bi trebao biti na putu bilo sek

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Dobili smo nekoliko redova danas. Nitko od vašu email adresu - molim PM / email kojim redoslijedom je tvoje. Može se odgovor na mail potvrde, kako bi id, PayPal transakcije id, sve što će nam omogućiti da provjere da je jedan od onih naloga od vas

  3. #13
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    Predsjednik POSLAN ....

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Učinjeno. Kao što sam napisao prije integracije s vBSEO-om ponovno je bilo potrebno zbog ažuriranja vBSEO-a i netko je prekršio vaša pravila. Provjerite svoj forum i obavijestite nas u slučaju bilo kakvih problema
    Zadnji uredio vBET; 06-05-10 na 00:54.

  5. #15
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    Moj webmaster pogreške su množi puta 10. Mi smo ječma navedeni na Google smo sada čak i imaju problema s kazalo puzati.

    Ja sam platio više od $ 4000 dolara za sve i to bi trebao nikada nije dogodilo. VBSEO i VB.org kodera reći svoj ovaj program .. Što se događa ovdje je netko odgovoran

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Što webmaster pogreške? Molim Vas, dajte primjere tih. Ne mogu vam reći što se događa ako nemam dovoljno informacija.

    Također imajte na umu da mi nismo odgovorni za druge - novac pišete o nije bio potrošiti na vBET i spomena da nemaju ništa s pronalasku vašeg rješenja.
    Ako je na vBET strani rado ćemo vam pomoći - prvi su to utvrditi, a u ovom trenutku ne znam što pišete o tome. Molim Vas, dajte primjere vašeg webmastera pogrešaka

  7. #17
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    Im ne može priložiti csv datoteku izravno iz Google ovdje ..

    To ide u detalj na Što je krivo. Ako vam se sviđa mogu vam dati Google Webmaster Tools Podaci o korisniku se prijaviti itd.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    OK - ti PM me može pristupiti pojedinosti ili pošaljite datoteku putem e-maila. Ali mi ne treba sve greške, samo primjera - koji se također možete uključiti ovdje.

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Još uvijek dobiti ništa od vas ... Da li stvarno imati bilo kakve stvarne alata za webmastere pogreške ili ne? Ako je odgovor pozitivan - navedite ti pa ćemo moći provjeriti što se događa.

  10. #20
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    Ja sam natrag žao,

    e-mail poslan sa login info.
    Zadnji uredio vBET; 07-05-10 na 18:18. Razlog: BBCode ispravak

Stranica 2 od 3 FirstPrvi 123 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •