Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 2 kohta 3 FirstEsimene 123 ViimaneLast
Tulemused 11 kuni 20 kohta 28

Thread: VBET me vajame teid

  1. #11

    Default

    OK, veendumaks, et saada, et "fix" te mainisite ka seal palun.


    tuleks tema teel ükskõik sec

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Meil on vähe tellimusi täna. Keegi oma e-posti aadress - palun PM / e-posti, mis järjekorras on sinu. Saab vastuseks kinnituse mail, et id, paypal tehingu id, midagi, mis võimaldab meil kontrollida, et üks neist tellimuste sinult

  3. #13

    Default

    PM saatis ....

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Viimati muutis vBET; 06-05-10 juures 00:54.

  5. #15

    Default

    Minu webmaster vigu on mitmekordistunud korda 10. Oleme oder loetletud google nüüd isegi probleeme sitemap indekseerimist.

    Olen maksnud ka üle $ 4000 dollarit kõike ja see oleks kunagi juhtunud. VBSEO ja VB.org coders öelda oma selle programmi .. Mis toimub siin keegi vastutab

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Mis webmaster vead? Palun tooge näiteid neist. Ma ei saa teile öelda, mis juhtub, kui ma ei ole piisavalt informations.

    Samuti palun, et me ei vastuta teiste jaoks - raha te kirjalikult ei olnud kulutada vBET ja viitavad sellel on midagi pistmist leida oma lahendus.
    Kui see on vBET pool me hea meelega aidata teil - kõigepealt kindlaks, ja praegusel hetkel me ei tea, mida te kirjalikult. Palun tooge näiteid oma webmaster vigu

  7. #17

    Default

    Im ei saa lisada csv fail otse google siin ..

    See läheb üksikasjalikult whats vale. Kui soovid võin teile anda Google Webmaster Tools kasutaja info sisse logima jne

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    OK - te võite PM mulle juurdepääsu üksikasjad või saata fail e-posti teel. Aga me ei pea kõik vead, lihtsalt näited - mida võib ka lisada siia.

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ikka midagi te ... Kas sa tõesti mingit tegelikku Webmaster Tools vigu või mitte? Kui jah - siis esitage need nii et me saaks kontrollida, mis toimub.

  10. #20

    Default

    Ma olen tagasi kahju,

    email saadetakse login info.
    Viimati muutis vBET; 07-05-10 juures 18:18. Põhjus: BBCode parandus

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •