Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Kanonski URL-ove različite u VBET prevedene URL-ove strukture različitih od redovne stranice.

  1. #1
    Član
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Mjesto
    Atlanta
    Postovi
    39

    Default Kanonski URL-ove različite u VBET prevedene URL-ove strukture različitih od redovne stranice.

    Imam problem gdje vbet prevedene veze izvještavanje različite kanonski urls strukturi od ne-prevedene URL-ove. U stvari prevedene URL-ove su izvještavanje korijen domene umjesto uključujući poddirektorij "posao" koji bi trebali biti uključeni. Samo čini da se dogodi na oznake stranice. Imam preko 20k greška. To čini se da je razlog moje stranice gubi indeksiranje. Kako mogu dodati škripac ovaj?

    Pogledajte u nastavku:

    pravo - rezultati pretraživanja - MyModelTalk slobodan lijevanje pozivi za modeli i glumci!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---ispravne


    Kanun - Arama Sonuçları - modelara ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    < - netočan. poslovi poddirektorij nedostaje.

  2. #2
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Hvala za izvještavanje. Radim na tome.

    Preporučamo instalaciju pozitivan glas inačici. Možete obnoviti dozvola za samo 30 kn. Puna verzija sadrži mnogo više mogućnosti konfiguracije koje omogućuju bolje prilagoditi proizvod za vas.

  3. #3
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Quick fix za ovo pitanje:
    • Uredi plugin AdminCP-> Dodaci i PROIZVODI> Plugin Manager-> Isključi jezik $ _GET za SEO linkovi
    • Zalijepite ovaj kod na početku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Spremiti promjene.

    Ovo pitanje će biti ispravljeno u sljedećem izdanju.

  4. #4
    Član
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Mjesto
    Atlanta
    Postovi
    39

    Default

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Hvala za izvještavanje. Radim na tome.

    Preporučamo instalaciju pozitivan glas inačici. Možete obnoviti dozvola za samo 30 kn. Puna verzija sadrži mnogo više mogućnosti konfiguracije koje omogućuju bolje prilagoditi proizvod za vas.
    Hvala vrlo velik dio. Zapravo planiram dobiti pozitivan glas inačici sljedeći mjesec. Da sam se kupiti više verzije sljedećeg mjeseca. I hvala vam za jedan dan škripac! To je vrlo strašan buraz.

  5. #5
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Drago mi je da sam mogao pomoći.
    Sjećati se taj neki dozvola vam omogućuje da instalirate bilo koji jedan proizvod na domena registrirana za ovaj dozvola.
    Zadnji uredio Marcin Kalak; 16-06-15 na 11:07.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •