Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Canonical Url Rôzne V VBET Preložené Url štruktúra Odlišná Od bežných Strán.

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Umiestnenie
    Atlanta
    Príspevky
    39

    Default Canonical Url Rôzne V VBET Preložené Url štruktúra Odlišná Od bežných Strán.

    Mám problém, kde vbet preložené odkazy sú výkazníctvo rôznych canonical url štruktúru ako non-si adresy url. V skutočnosti preložené url hlásia koreňovej domény namiesto vrátane podadresára "pracovné miesta,", ktoré by mali byť zahrnuté. To sa len zdá, že sa stalo na značky stránky. Mám viac ako 20 k chybám. To sa zdá byť dôvodom mojej stránky je strata indexovanie. Ako to môžem opraviť?

    Pozrite sa nižšie:

    práva - Výsledky Vyhľadávania - MyModelTalk Zadarmo Odlievanie Hovory pre Modely a Herci!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---je To správne


    Kanun - Arama Sonuçları - Modelár ve Aktörler Aramalar MyModelTalk mobilné témy Döküm!
    <-- Nesprávne. pracovné podadresár chýba.

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Ďakujeme za nahlásenie. Ja som pracoval na tento problém.

    Odporúčame inštalácia verzia PRO. Môžete obnoviť licenciu, len 30$. Plná verzia obsahuje oveľa viac možností konfigurácie, ktoré vám umožnia lepšie prispôsobiť produkt pre vás.

  3. #3
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Rýchle riešenie tohto problému:
    • Upraviť plugin AdminCP->Pluginov & Výrobky->Plugin Manager->Odstavenie jazyk, v $_GET pre SEO odkazy
    • Vložiť tento kód na začiatku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Uložiť zmeny.

    Táto chyba bude odstránená v nasledujúcej verzii.

  4. #4
    Člen
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Umiestnenie
    Atlanta
    Príspevky
    39

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Marcin Kalak View Post
    Ďakujeme za nahlásenie. Ja som pracoval na tento problém.

    Odporúčame inštalácia verzia PRO. Môžete obnoviť licenciu, len 30$. Plná verzia obsahuje oveľa viac možností konfigurácie, ktoré vám umožnia lepšie prispôsobiť produkt pre vás.
    Veľmi pekne ďakujem. Vlastne som v pláne získať pro verzia budúci mesiac. Mám kúpiť viac ako niekoľko verzií budúci mesiac. A ďakujem za opravu! To bolo úplne úžasné brat.

  5. #5
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Som rád, že som mohol pomôcť vám.
    Pamätajte si, že jeden licencia umožňuje inštaláciu niektorého produktu na doména registrovaná pre túto licenciu.
    Naposledy upravil Marcin Kalak; 16-06-15 v 11:07.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •