Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 6 od 6

Thread: Korištenje apertiumtest.php, što je izgleda djelima, a ne radi

  1. #1
    Član
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    97

    Default Korištenje apertiumtest.php, što je izgleda djelima, a ne radi

    Bok dečki, samo testiranje pomoću apertiumtest.php za testiranje, a dobio ovu poruku, što je to značilo, je to, kaže radi ili ne?

    Počevši prijevod test za Apertium
    Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Pozdrav adiï ½ e"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Test pogreška:
    Priključak vrijeme (ms): 2646,09082031



    hvala prije

  2. #2
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Ova poruka kaže da je sve OK i Apertium prijevod djela.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    97

    Default

    - Pokušao sam otvoriti neki drugi jezik stranicu, ali još uvijek nije preveden
    koliko apertium max granica zapravo, perMonth ili perday, tko zna?


    - Pokušao sam izvući ključ API iz admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ
    onda pokušali otvoriti apertiumtest.php datoteku opet, njegova još uvijek pokazuje istu poruku

    Počevši prijevod test za Apertium
    Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "Pozdrav adiï ½ e"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Test pogreška:
    Priključak vrijeme (ms): 1141,77612305
    tako da njegov izgled poput ove poruke znači njegova ne radi

    možete dijeliti ono što je apertiumtest.php poruka za vbenterprisetranslator.com, a to je apertium radi ovdje?

  4. #4
    Član
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    97

    Default

    ažuriranje, ja još uvijek ostao prazan je API ključ od admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ

    i pokušao otvoriti apertiumtest.php datoteku opet sada (nekoliko sati nakon što je moj zadnji post gore), poruka sada se mijenjaju na to


    Počevši prijevod test za Apertium
    Rezultat: {"responseData": {"translatedText": null}, "responseDetails": "Nije podržano par", "responseStatus": 451}
    Test pogreška:
    Priključak vrijeme (ms): 744,413085938

  5. #5
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Apertium trenutno ne radi. Ne postoji službena izjava od njih. Pratimo situaciju.

  6. #6
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Apertium sada radi.



    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    - Pokušao sam otvoriti neki drugi jezik stranicu, ali još uvijek nije preveden
    koliko apertium max granica zapravo, perMonth ili perday, tko zna?
    Apertium ne podržava sve parove jezik. Osim toga, Apertium je prevoditelj za pomoć Microsoft i Google, ne može se koristiti samo za učinkovito prevesti stranice. Apertum pristup često ovisi o prometu na poslužitelju.

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    - Pokušao sam izvući ključ API iz admincp> vBET Prevođenje Davatelji> Apertium Translation API ključ
    onda pokušali otvoriti apertiumtest.php datoteku opet, njegova još uvijek pokazuje istu poruku
    Apertium pristup ne zahtijeva ključ. Međutim, registrirani korisnici imaju veće granične upita.

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    možete dijeliti ono što je apertiumtest.php poruka za vbenterprisetranslator.com, a to je apertium radi ovdje?
    Imam istu poruku kao svoje prvo i Apertium radova.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •