Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 6 de 6

Thread: Folosind apertiumtest.php, ceea ce este pare ca lucrări şi nu funcţionează

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    97

    Default Folosind apertiumtest.php, ceea ce este pare ca lucrări şi nu funcţionează

    Salut baieti, doar de testare folosind apertiumtest.php pentru testare, şi am primit acest mesaj, ce este acest lucru înseamnă, este se spune lucrări sau nu?

    Plecare test traducere pentru Apertium
    Rezultatul testului: {"responseData": {"translatedText": "salut adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Încercare de eroare:
    Timpul de conectare (ms): 2646.09082031



    vă mulţumesc înainte de

  2. #2
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Acest mesaj spune că totul este OK şi Apertium traducere de lucrări.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    97

    Default

    -Am încercat unele deschide altă pagină limba, dar încă nu este tradus
    cât de multe apertium max limita de fapt, permonth sau perday, oricine ştie?


    -Am încercat eliminarea api-cheie din admincp > vBET furnizorii de traducere > Apertium traducere API-cheie
    apoi a încercat deschiderea fişierului apertiumtest.php din nou, ei încă se afişează acelaşi mesaj

    Plecare test traducere pentru Apertium
    Rezultatul testului: {"responseData": {"translatedText": "salut adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Încercare de eroare:
    Timpul de conectare (ms): 1141.77612305
    Deci sa arata ca acest mesaj înseamnă său neactiv

    pot să vă împărtăşesc ceea ce este mesajul apertiumtest.php pentru vbenterprisetranslator.com, şi este apertium lucrări aici?

  4. #4
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    97

    Default

    Update, eu încă plecat gol în api-cheie din admincp > vBET furnizorii de traducere > Apertium traducere API-cheie

    şi a încercat deschiderea fişierului apertiumtest.php din nou acum (câteva ore după ultimul meu post de mai sus), mesajul acum se schimbă la acest


    Plecare test traducere pentru Apertium
    Rezultatul testului: {"responseData": {"translatedText": nul}, "responseDetails": "nu este acceptat pereche", "responseStatus": 451}
    Încercare de eroare:
    Timpul de conectare (ms): 744.413085938

  5. #5
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Apertium lucrează în prezent nu. Nu există nici o declaraţie oficială de la ei. Vom monitoriza situaţia.

  6. #6
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Apertium acum este de lucru.



    Quote Iniţial Adăugată pe site de basketmen View Post
    -Am încercat unele deschide altă pagină limba, dar încă nu este tradus
    cât de multe apertium max limita de fapt, permonth sau perday, oricine ştie?
    Apertium nu acceptă toate perechile de limbi. În plus, Apertium este un translator pentru a sprijini Microsoft şi Google, nu poate fi folosit pentru a traduce în mod eficient de pagini. Apertum acces depinde adesea de trafic pe server.

    Quote Iniţial Adăugată pe site de basketmen View Post
    -Am încercat eliminarea api-cheie din admincp > vBET furnizorii de traducere > Apertium traducere API-cheie
    apoi a încercat deschiderea fişierului apertiumtest.php din nou, ei încă se afişează acelaşi mesaj
    Apertium acces nu necesită o cheie. Cu toate acestea, utilizatorii înregistraţi au o mai mare limită de interogări.

    Quote Iniţial Adăugată pe site de basketmen View Post
    pot să vă împărtăşesc ceea ce este mesajul apertiumtest.php pentru vbenterprisetranslator.com, şi este apertium lucrări aici?
    Am primit acelasi mesaj ca prima ta şi Apertium funcţionează.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •