Jeste pokrenut prevoditelj za neko vrijeme, ja sam tek nedavno obnovio svoju dozvolu. Trčanje vb3.8.3.

To poslijepodne, moj site počeo da umre svakih nekoliko minuta. Problem je bio moj php procesi, php-FPM, ginuli i ne vraćaju. Nakon provjere PHP-FPM log datoteku Otkrio sam da je prekid svaki proces s pogreškom. Ja onemogućen VBET i sustav počeo prikazivati vrlo dobro i ostao na ovaj način. Sljedeća Pomislio sam trebao izbrisati sve cache, što sam učinio, ponovno omogućen vbet i isti rezultat. Sustav tek počeo umire. U ovom trenutku sam shvatio da sam svibanj kao i nadogradnju, pa sam skinuti najnoviju verziju večeras i izvodi nadogradnju.

Provjerio sam konfiguraciju i morao rechoose jezike sam prevođenju. Od šest jezika sam normalno prevesti, samo jedna zastava pojavila iako svi 6 odabrani su u config. Moje PHP-FPM procesi također počeo umire opet.

Ništa promijenilo u mom kraju izazvati ovo danas, to je samo odlučio prestati s radom.

Bilo misli ili sugestije? Kao što je sada, ja ne mogu to omogućiti bez ubijanja moje stranice.