Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 9 od 9

Thread: Zastave sortiranje

  1. #1
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    77

    Question Zastave sortiranje

    Može li biti način da nam omogućiti da sortiranje zastave na način želimo ih da se pojavljuju u adminCP, mislim kao opcija?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Mislim da je moguće. Gdje bi trebali biti uključeni - za sva mjesta gdje su zastave prikazuju (drop-down menu, zastave, obrazac za prijavu)?

  3. #3
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    77

    Default

    Yep, svugdje će biti super.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    U redu, to će biti

  5. #5
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    77

    Default

    Gdje je ta opcija u 3.3.1? To je pitanje u studenom pa sam pogađate da je idući u biti uključeni kao što si rekao.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok. Ne to nije uključeno još. Žao nam je - mi napravili 3.3.0 release brže da je planirana i 3.3.1 je bio samo kukac popravljajući izdanje.

    Dok ne uključuju zastave sortiranje u službeni release možete koristiti ovo rješenje:
    1. Otvaranje / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Find:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Promjena redoslijeda parova.

    Još jednom žao da nije bio uključen još

  7. #7
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    77

    Default

    Oh, vidim. U redu onda. U svakom slučaju, hvala za privremeno rješenje.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Pitam se o uspješnosti pitanja - sortiranje svaki put nije učinkovita. Kad smo promijeniti samo promijeniti to u kodu. Razumijem da to nije lijepo za promjenu koda, ali je puno bolje za performanse i čini se da nije mnogo korisnicima stvarno treba razvrstati svoje zastave Admin CP.

    Mogu promijeniti svoj status ponovno u "U obzir". Ako netko drugi također treba ga konfigurirati Molim Vas, dajte svoj glas ovdje. Ako je to stvarno potrebno mi ćemo ga podržati. Ako to nije potrebno za više korisnika, mi ćemo ostati na brzo popraviti rješenje. Je li u redu za vas Cybershaolin?

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Nema odgovora ni drugi glasovi - tako da u ovom trenutku ovaj zahtjev se smatra odbijenim, a podržani samo kao jednostavan kod izmjene.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •