Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 4 od 4

Thread: Kako integrirati svoj mod sa vBET

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default Kako integrirati svoj mod sa vBET

    Imate svoj mod (ste autor), koji treba neki integraciju s vBET?

    Možda vaš mod omogućuje da pisati poruke i želite omogućiti im da su u različitim jezicima ...

    Možda ste uzimajući neke dodatne podatke AJAX i želite da se i prevedene na prevedenih stranica ...

    Možda nešto drugo je potrebno za vaš mod za suradnju s vBET ...

    Mi ćemo vam pomoći!

    Kontaktirajte nas, daj nam link na Vaše mod i to opisati, a mi ćemo vam dati savjete kako jednostavno napravio to vBET kompatibilni.

    Vi želite da se vaše mod još uvijek rade za korisnike bez vBET? Nema problema - mi ćemo vam reći kako to učiniti. Mi ćemo vam pomoći da je napravio odluku, opisati kako to treba učiniti i kako djeluju na vBET API kako bi vaš mod čak i bolje!
    Zadnji uredio vBET; 20-11-09 na 11:41.

  2. #2
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    77

    Default

    Je li to ista ili o isto pitanje nego ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Jer, Htio bih znati da li će to biti moguće za taj hack biti podržani: Kib - chatbox

    To bi bilo lijepo kad sve poruke sadržaja će biti preveden kao dobro. Ne znam je li to moguće, ali ja tražim.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Ne to su 2 različita pitanja. Ovdje ćemo postaviti pitanje tko želi da njegov (njegova - znači kao autor) mod kompatibilni.

    U niti koju usmjerite pitamo koje modove vi (vi - kao korisnik) želite biti kompatibilni s vBET-om

    Razlika je u tome, ako mod autor nas pitati za pomoć tada će napravio promjene, a mi ćemo mu dati sve potrebne informacije. Na taj način njegov mod će biti kompatibilan s vBET puno brže. Također, zbog mogućih dozvola ograničenja za neke modove to može biti jedini način integracije - od strane autora.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Cybershaolin View Post
    Je li to ista ili o isto pitanje nego ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Jer, Htio bih znati da li će to biti moguće za taj hack biti podržani: Kib - chatbox

    To bi bilo lijepo kad sve poruke sadržaja će biti preveden kao dobro. Ne znam je li to moguće, ali ja tražim.
    Da mi je to vidio Mi ćemo provjeriti mogućnosti integracije s ovim mod.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •