I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Si të integrohen mod me vBET

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default Si të integrohen mod me vBET

    Ju keni mod tuaj (ju jeni autori), i cili ka nevojë për disa integrimit me vBET?

    Ndoshta mod tuaj lejon për të shkruar mesazhe dhe ju doni të lejojë që ata duke qenë në gjuhë të ndryshme ...

    Ndoshta ju jeni duke marrë disa të dhëna shtesë nga AJAX dhe duan që ajo të jetë përkthyer edhe në faqet e përkthyer ...

    Ndoshta diçka tjetër është e nevojshme për mod tuaj për të bashkëpunuar me vBET ...

    Ne do t'ju ndihmojë!

    Kontaktoni me ne, na jep link-mod tuaj dhe të përshkruajnë atë dhe ne do t'ju japë lë të kuptohet se sa të lehtë e bëri të vBET compatible.

    Ju doni mod tuaj ende punë për përdoruesit e pa vBET? Nuk ka problem - ne do të ju tregojnë si ta bëni këtë. Ne do t'ju ndihmojë të bërë vendim, përshkruajnë se si duhet të bëhet dhe si të veprojë në vBET API për të bërë mod tuaj edhe më të mirë!
    Fundit edituar nga vBET; 20-11-0911:41.

  2. #2
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    77

    Default

    A është kjo e njëjtë ose rreth njëjta pyetje se këtu: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Sepse, unë do të doja di nëse kjo do të jetë e mundur për këtë hack të mbështetet: Cyb - ChatBox

    Kjo do të ishte mirë nëse të gjithë përmbajtjen e mesazheve do të përkthehet si. Nuk e di nëse është e mundur, por unë jam duke kërkuar.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Jo ata janë 2 pyetje të ndryshme. Këtu kërkojnë që dëshiron të bëjë e tij - mod (e tij do të thotë si autor) compatible.



    Dallimi është se në qoftë se autori mod na pyesin për ndihmë, atëherë ai do të bërë ndryshime, dhe ne do t'i japë atij të gjitha informatat e nevojshme. Në këtë mënyrë mod e tij do të jetë në përputhje me vBET shumë më të shpejtë. Edhe për shkak të kufizimeve të licencave të mundshme për disa mods kjo mund të jetë mënyra e vetme e integrimit - të bëra nga autorët.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga Cybershaolin View Post
    A është kjo e njëjtë ose rreth njëjta pyetje se këtu: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Sepse, unë do të doja di nëse kjo do të jetë e mundur për këtë hack të mbështetet: Cyb - ChatBox

    Kjo do të ishte mirë nëse të gjithë përmbajtjen e mesazheve do të përkthehet si. Nuk e di nëse është e mundur, por unë jam duke kërkuar.
    Po e pamë këtë Ne do të kontrollojë mundësitë e integrimit me këtë mod.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •