PDA

View Full Version: različitim jezicima ne prenose ispravno



hotslot
10-08-10, 21:41
Imam prijatelja koji govori jedan od jezika iz moje web stranice, a on kaže: "Njegova nije preveden točne sve".

Je li ovaj softver Google odašiljača krivnjom ili vbet?

kamilkurczak
11-08-10, 11:24
to je google prijevod. vBET radi na google motor.
pokušajte usporediti google prijevod prijevod sa stranice s vBET.

hotslot
13-08-10, 00:46
Ok i ja uzeti u obzir ovaj veliki posao jer da je ono što ovaj proizvod je sve o! Tako vbet je beskorisno za pravi prijevode. Je li to ispravan izjavu?

kamilkurczak
13-08-10, 10:42
vBET bazu na google prijevod. Kao što znate, Google pokušava učiniti sve što je točnije moguće. Ovo je automatski prijevod, a ne možemo obećati da će sve biti u redu.

Ako koristite svim jezicima koje podržava vBET imate 50 puta više sadržaja, više prometa na Vašem foum.

Mi, i svim našim klijentima uspješan rad na prijevodu, a naše stranice posjećuju ljudi na svijetu. Naš forum je živjeti demo - možete probati.
Ovdje ćemo predstaviti našim kupcima web stranice - možete probati: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php.

Naravno, možete AKS kupce o mišljenju naših porduct.

:)

vBET
14-08-10, 12:10
Ok i ja uzeti u obzir ovaj veliki posao jer da je ono što ovaj proizvod je sve o! Tako vbet je beskorisno za pravi prijevode. Je li to ispravan izjavu?

Uopće ne. Mi smo ovdje pružanje podrške ljudima koji su nam piše u mnogim jezicima, a shvatili smo jedni druge savršeno. Dovoljno je otići okolo na naš forum i da ćete pronaći puno rasprave su na različitim jezicima. Razgovori koji se završiti s riješena pitanja. Dakle, na našem forumu vBET napravio svoj posao savršeno.

Imajte na umu da Google kvalitetu prijevoda može se razlikovati između različitih jezika, pa čak i između različitih područja u istom jeziku. Ipak - Google prijevodi postaju sve bolji i bolji svaki dan:) Naravno - svatko ima pravo na svoje mišljenje i ima toliko ljudi na svijetu - bit će uvijek različita mišljenja;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1