PDA

View Full Version: Već učinjeno Prijevod Alt tags!



Snake
28-07-10, 18:21
To bi trebali biti uključeni - prijevod slike alt tagova.

Zahvaljujući.

vBET
29-07-10, 12:37
U ovom trenutku za obavljanje razloga ne prevode oznake atribute. Svi vidljivi dijelovi na stranici su prevedene. No, takve stvari kao što su slike ALT ili link naslova nisu.

Mi ćemo dodati ovo kao konfigurirati opcije (zbog izvedbe utjecaja).

Snake
29-07-10, 12:39
Prevođenje nekoliko slika oznake, licemjerje vidjeti da veliki utjecaj na performanse tbh.

vBET
29-07-10, 12:48
Naravno nisu velike. Još neki. Zato će se konfigurirati:)

vBET
08-08-10, 06:38
Gotovo - bit će uključeni u vBET 3.3.5 i 4.2.3 vBET:)

Snake
08-08-10, 11:50
Je li to jednostavan škripac? Mogu li mod moje trenutne verzije?

vBET
09-08-10, 20:34
NE - postoji puno koda promjene. Nekoliko novih funkcija i modifikacija postojećih jedan. Molimo samo čekati za novo izdanje. U ovom trenutku mi smo uskoro popraviti postojeće bugove. Nađi kojima zahtjev za istaknutom snimkom bi trebali biti uključeni u sljedećem izdanju. I otpustite. Nema datum izlaska sada - još uvijek imaju bug koji nije reproducira još.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1