PDA

View Full Version: Riješen vbseo i. Htaccess



krisp
04-11-09, 14:43
Ja sam koristeći vbseo za različite SEO značajke, osim ne prepisati bilo koji URL-ove pomoću vbseo

Zato mi je još uvijek potrebno dodati:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]
ili samo:

RewriteRule index.php? jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ Lang]

- Kada se ne prepisivanjem URL-ove sa vbseo

(Također mogao je moguće objaviti Htaccess datoteku ovdje -. Biste vidjeli primjer kako to izgleda za vbseo + vbet)

vBET
04-11-09, 14:48
Ako koristite vBSEO morate koristiti pravila stvorena za forum sa vBSEO - inače vBSEO neće raditi uopće. Ta pravila omogućuju vBET surađivati s vBSEO.

Ako koristite pravila foruma bez vBSEO, onda zahtjev neće proći vBSEO i vBSEO će učiniti ništa za ovaj zahtjev.

krisp
05-11-09, 00:13
Imajte na umu da ja nemam. Htaccess na sve. Budući da sam ne prepisati URL-ove sa svojim vbeso nije potrebna. Ja samo koristiti različite mogućnosti kao što su = nofollow, proširena meta tagova itd. Sve ove značajke vbseo rade sasvim u redu bez. Htaccess na sve.

Drugi sam uvoz vbet proizvoda i admincp i forum ide u potpunosti prazan, a nemam pristup obrazac na sve.

Izrada Htaccess sa bilo.


Na RewriteEngine

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjereni = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / $ 2 [L, QSA]

ili



Na RewriteEngine
RewriteRule index.php? jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ Lang]


- Čini nikakvu razliku. Stil nije moguće komunicirati s foruma na sve.

vBET
05-11-09, 00:23
Imajte na umu da ja nemam. Htaccess na sve. Budući da sam ne prepisati URL-ove sa svojim vbeso nije potrebna. Ja samo koristiti različite mogućnosti kao što su = nofollow, proširena meta tagova itd. Sve ove značajke vbseo rade sasvim u redu bez. Htaccess na sve.

U tom slučaju pravila koristiti za forum bez vBSEO:)


Drugi sam uvoz vbet proizvoda i admincp i forum ide u potpunosti prazan, a nemam pristup obrazac na sve.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8:)

Također molimo da provjerite da li učiniti sve instalacije i integracije korake na odgovarajući način.
U slučaju da vam neće nositi ovo mi PM pristup pojedinosti svoje Admin CP i FTP.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations