PDA

View Full Version: Gdje što stavite zastave za goste?



Michael
22-01-10, 20:30
Gdje većina ljudi ovdje postaviti svoje zastave za goste? Li položaj doista važno?

Trenutno naše se u podnožju ovdje:

Teen Forum>> Teen Pomoć | Teen Savjet i podrška Forum | Teen Chat <<(http://www.teenforumz.com/)

ali su mislili da se kreće u zaglavlje ili ispod naših gostiju poruke dobrodošlice.

vBET
23-01-10, 14:59
Po mom mišljenju poziciji učiniti stvar. To je isto kao s reklame - kad je skriven negdje na dnu, većina ljudi nikada neće vidjeti ...

Roboti naravno vidjeti sve. Ne znam ne robota čini bilo prioritete prema povezati položaj.

Michael
23-01-10, 15:01
Taj što sam razmišljao, htio bih staviti zastave visoke za goste korisnike tako da oni znaju forumu će se prevesti, ali ja ne želim tražilice prioritete zastave kao naš glavni sadržaj ili nešto poput toga: D

vBET
23-01-10, 15:03
Taj što sam razmišljao, htio bih staviti zastave visoke za goste korisnike tako da oni znaju forumu će se prevesti, ali ja ne želim tražilice prioritete zastave kao naš glavni sadržaj ili nešto poput toga: D

Možete to učiniti stavljajući sve prevedene URL-u kazalo s nižim prioritetom:)

Michael
23-01-10, 15:05
Kako dodati prijevod URL-ove vbseo kazalo te ih imati na nizak prioritet?

vBET
23-01-10, 15:37
Nismo istražiti ovo još. A čini se da u skoroj budućnosti imamo druge prioritete.
Možete pitati vBSEO osoblje - SiteMap Generator je njihov proizvod i stvarne integracije rješenje je dati njima.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1