PDA

View Full Version: Prevoditelj proizvoda i dodataka CMS



brubros
19-01-10, 23:24
Trčanje vBET 2.4.1 s vBulletin 4,1 rezultate u nemogućnosti da vidi konfiguracijski parametri prikazati nakon što kliknete na dodatak na "Configure" gumb. Međutim, ako vBET 2.4.1 onda je onemogućen, a zatim konfiguracija prikazuje ispravno kada je dodatak na "Configure" gumb pritisne. Ovo nije kritičan problem, ali mislio sam da bi moglo pomoći u razvoju verzije 4.x vBET.

vBET
21-01-10, 16:27
Hvala za napomenu. Mi ćemo nositi ovo:)

vBET
23-01-10, 04:17
Pokušavala sam to i to radi ... Bio sam konfiguriranje Admin CP. Molimo, recite mi što točno učiniti kako biste vidjeli ovaj problem? Također sam ga već testiran na verziji s nekim bugova ispravljena, pa je moguće da je ovo jedna je ispravljen previše.

brubros
23-01-10, 04:41
Možda ga je fiksna. Evo link na raspravu od strane drugih korisnika doživljava isti problem i koje bi mogle biti korisne: vbulletin.com

vBET
23-01-10, 15:11
2.4.2 je već izdan - molim napravio update i provjerite jesu li i dalje događa:)

brubros
23-01-10, 17:50
Da, samo instaliran 2.4.2 i to pitanja je fiksna. Hvala!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1