PDA

View Full Version: vBulletin Version 4.1.10



DirtRider
20-03-12, 18:30
Ja mislim o ovom mod, ali samo bih znati sljedeće

1. Je li misija instalirati sam imao neko iskustvo u instaliranju modove, ali ja stvarno ne volim da se ručno uređivanje koda.
2. Spomenuli ste da su slobodnom prijevodu usluge imaju ograničenja Kako ovo radi?
3. Što bi mi trošak biti obličje at s plaćenim prevoditeljske usluge?
4. Želite li raditi na mom kože od PurevB.com

Mislim da je to sve za sada ;)

r.dziadusz
21-03-12, 19:32
Bok
1) Imamo punu uslugu instalacija descibed u našem forumu, ako to nije sve rado ću vam pomoći, također možete imati to učinili kupnjom "Integracija / instlation uslugu" :)
2) generalno nakon nekog iznosu od likova, prijevod ponuđač ne čineći prijevod više ne taj dan, ali od sljedećeg dana to će biti omogućeno ponovno :)
3) Možete postaviti svoje vlastite granice pa troškovi ovise samo o vama :) - također iz našeg sljedećeg izdanja možete napraviti prijevode ručno za besplatno!
4) vBET će raditi na svakom kožu vBulletin forum

Molimo, budite slobodni pitati daljnja pitanja, ja ću biti sretni da vam pomoći

DirtRider
22-03-12, 04:09
Pa sam kupio proizvod i već ga instalirali, ali mislim da ću morati kupiti integracijski / instlation uslugu ali ne vidim gdje trebam učiniti sada

DirtRider
22-03-12, 04:11
PS Ja sam poslati mail, ali ne odgovorite do sada i može li molim vas skinite ovu priču obuzdavao na moj post

r.dziadusz
22-03-12, 18:16
Bok
Ovdje je url za vas: http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations
Također sam joj dopustio da objavite bez prihvati

DirtRider
22-03-12, 18:20
Ok hvala ćemo biti kupujući ovu uslugu uskoro ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations