PDA

View Full Version: Podrška za vBadvanced CMPS



Hangman
21-12-09, 11:21
Pozdrav, Bilo bi sjajno ako vBadvanced CMPS će biti podržan sa. Portal se nalazi na index.php, ja prebaciti jezik ovdje, onda sam zemlju stranicu foruma Home (u mom forum.php). Tako sam se portalu stranicu treba prevesti. Hvala i pozdrav, Vješala

vBET
22-12-09, 00:14
Pozdrav,

planiramo podržati najpopularnijih Mods koje će potrebna posebna integracije. U ovom trenutku imamo puno posla na 3.3.0 verziji. Nakon toga ćemo napravio integraciju s vBulletin 4,0, a onda ćemo staviti našu pozornost na druge modove.

Ipak mi smo spremni za sve vrijeme za potporu MORH autora koji bi htjeli napravio integracije sebe, tako da ih odgovoriti što je potrebno kod i gdje ga treba staviti.

jaryx
12-01-10, 18:40
Kako ja mogu učiniti da se raščlaniti langtitle stranice vbcmps. ps. To je nastavak nit odrastao u ovoj temi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Drago mi je da ste ga kontynować ovdje :) Sve u svemu, morate pronaći mjesto gdje mod postavlja vrijednost za naslove, koji se potom prikazuje, a zatim dodajte sljedeći dio koda postoji (ponekad morate ga mijenjati, ali - ovdje su sretni da pomogne netko već prisutna potopljen code). Unos dodatnog koda izravno u kodu je najjednostavniji način, iako ne nužno i najbolji. Uzorak koda koji će biti uključeni (morate promijeniti ime varijable koja predstavlja $ naslov naslov):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Kao što sam svibanj morati manje promijenite ovaj kod - u slučaju da naslov toga je rez, ali ja samo mogu pokazati kod u viđenje koje ste zanużyć.

jaryx
19-01-10, 06:50
Jesam: D Baš kao što je napisao da je potrebno mijenjati kod malo. Izraz $ naslov morao biti promijenjen $ thread [naslov] na liniji 253 u datoteku recentthreads.php (forum root / modula /), dodao sam sljedeći kod:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



To je gotovo sve. : Cool: Imam jedan mali problem s tim. : P Ako mi poljskom forum "Nedavne teme" tema je napisana na ruskom, mijenja jezik na ruskom, dobila sam praznu bijelu stranicu. (Ostali jezici raditi.)

vBET
19-01-10, 20:34
Imam jedan mali problem s tim. : P Ako mi Poljski forum u "Nedavne teme" je napisan na ruskom je o promjeni jezik ruski, dobio sam praznu bijelu stranicu. (Drugi jezici raditi.)
A ako ima bilo kakve informacije u našem poslužitelja log? Molimo Podeślij točan link od "posljednjih teme" i pisati o tome što točno Kliknite da biste vidjeli bijelu stranu.

jaryx
19-01-10, 21:34
A ako ima bilo kakve informacije u našem poslužitelja log? Molimo Podeślij točan link od "posljednjih teme" i pisati o tome što točno Kliknite da biste vidjeli bijelu stranu.
Ispalo je da je bijela stranica se pojavljuje samo na moj Krijesnica cookies ;) .... Ali imam problem. Nakon dodavanja kod ispred imena više ne pojavljuje mi se poruka: [langtitle = Žao nam je promijeniti jezik, teme su pisane na stranom jeziku se ne prevodi i još uvijek su u poljskom. Post je izvorno napisan na ruskom jeziku: "возьмите в лигу" i na poljskom jeziku, ruski i bilo kojoj drugoj stranici vbcmps prikazuju kao: "Uzmite u ligi"


http://fifa.pes.com.pl/

Riješeno. Do glupo priznati, ali sam koristiti VB Optimizacija i vjerojatno samo nije osvježiti cache, pa ti problemi. Hvala vam za rješenje. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1