PDA

View Full Version: Riješen Ne mogu objavljivati komentare na CMS članaka



Wulf
25-08-11, 15:14
To je bio prijavljen ranije ovdje, ali novu temu čini se da je u redu:


Imam ovaj problem ponovno u kojoj ne dopušta da upisuju komentare na CMS članaka. Na konzoli Firefox pogreške, pokazuje ovu poruku kada pokušavate ostaviti komentar:

document.getElementById ("vbet_addbbcodes") je nula

kamilkurczak
26-08-11, 08:45
U ovom trenutku to nije podržan. Mi ćemo raditi za podršku [Lang] i za CMS članaka. Mislim da je neki problem prije, a mi lijevo je kao ne treba, ali ja ću ga ponovno provjeriti i vidjeti što se događa tamo.
Michał (vBET) nalazi se na odmor sada i on će biti u ponedjeljak. Ja ću pokušati pronaći rješenje za vas.

PS Upravo sam testiran CMS članak lang BBCode je dodao ručno i to prevodi u redu. Molimo da se testirati članak Lang i langtitle BBCode ručno dodali i provjeriti kako se ponaša. Možda kada ste promijenili već postojeći članak je preuzet iz vBulletin cachea i promjene nije prepoznata.

Wulf
26-08-11, 15:31
Ovdje nije riječ o prevođenju CMS članaka. Komentari na CMS članaka ne može biti objavljena na sve, čak i kada su u našem jeziku stranicama zadani.

kamilkurczak
29-08-11, 08:14
možete zalijepiti ovdje bilo koji URL ove stranice je kad sam ga testirati?

vBET
29-08-11, 21:03
Ok sam provjeriti da je nekoliko puta, ali sam bio u mogućnosti da se reproduciraju. To je vBET bug. Ako korisnik ima postavljen svoj zadani jezik osim foruma jezik, zatim vBET daje dodatnu opciju za urednika. Ovdje smo zaboravili provjeriti ovo stanje, a mi uvijek dodati neke Java Script, čak i ako opcija nije dodao - to je uzrok problema.

Za brzo popraviti molim:
1. Idi na Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager
2. Nađi dodatak pod nazivom: Ručka zadani jezik za CMS članak komentari
3. Urediti - naći:

$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
4. Zamijeniti:

$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\') && document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {

To je testiran i bit će uključen u sljedećem izdanju. Molimo Vas da potvrdite da je to pomoć.

Wulf
30-08-11, 03:42
To popraviti radio velik i sada mogu komentirati članke CMS ponovno. Veliki posao u pronalaženju ovaj problem!

r.dziadusz
30-08-11, 09:45
Bili smo sretni da vam pomoći, za bilo koji drugi problem koji su više nego dobrodošli pitati. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1