PDA

View Full Version: Riješen Auto vratiti na engleski, ako engleski jezik profil



moman
15-12-09, 21:22
Već sam sakriti zastave sa engleskog korisnika putem predloška uvjetne direktive, ali sada želim da se to na sljedeću razinu, kao i engleskog govornog područja korisnicima u drugim zemljama koji imaju jezik preglednika postavljen na strani jezik, ali zemljište na prevedene stranice našim stranicama u potrazi sa Google želite da se automatski pregledati engleske verzije, a ne prevedene verzije.

Da bi se to sam napisao sljedeći kod.

Međutim, budući da nisam upoznat da s unutarnjim djelovanjem vBET, ne znam gdje da to mjesto ili kako ga završiti. Možete li ugoditi pomoć mene sa ovaj?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Koji plugin / slika bi to ide u?
-Što bih ja stavio na mjesto 'vratiti jezik na engleski?

Hvala

vBET
15-12-09, 23:46
U ovom trenutku korisnik bi trebao biti automatski preusmjereni na to defaultni jezik po vBET. Check it a ako ne radi, onda javite nam - mi ćemo premjestiti ovu temu na bug izvještaj. Imajte na umu da cookies moraju biti omogućeni za to djelo (prije prijava nema informacije o korisniku, tako da smo postavili života kolačić a kad korisnik dolazi iz istog preglednika je preusmjeren čak i prije za prijavu) i to će se dogoditi tek na početku sjednice (inače korisnik ne bi mogla promijeniti jezik ručno.)

moman
16-12-09, 01:48
Na početku sjednice, da, jezik se mijenja.

No, recimo da sam prijavljen i moja zadani jezik je engleski.

Pretpostavimo da je moj preglednik jezik poljski, a kad sam googled izraz, moj website došao kao rezultat. Jednom kliknuli, bio sam odveden u mysite.com / forum / PL / thread.html. Za moj svrhe, želim korisnik će automatski biti preusmjereni na mysite.com / forum / thread.html ako njihov profil jezik je engleski.

Inače, ljudi izvan SAD-a koji su tečno govori engleski mogu se poduzeti kako bi se prevesti verzija stranice, i, očito, auto-prijevod je gore nego engleska verzija za njih.

Dakle, ako je moguće, možeš li molim ponuditi neke naputke sa mojim gore kod? Ja bih jako cijenimo pomoć. Hvala puno unaprijed!

vBET
16-12-09, 03:15
Ja razumijem tvoj scenarij, ali to je vrlo neuobičajeno. Ako je netko već na svoje stranice, zašto bi on to Google? Kada netko nije i to Google-u, onda nova sjednica je stvoren tako da će biti preusmjeren.

Razlog zašto smo još uvijek čine raspravu (zašto mi ne prihvaćamo to još ocijenjena) je zato što ako smo napravili promjene kao što želite, a zatim korisnik neće biti u stanju uopće mijenjati prijevoda - jer on će uvijek biti preusmjeren na svoj defaultni jezik, čak i ako je neki kliknite zastavu. Zato smo napravili ovaj preusmjeravanje tek na početku - jer nakon toga korisnik je slobodan otići kamo god želi i na bilo koji prijevod on želi.

Je li zaista kako želite da se ponašaju vaš forum. I ne scenarij koji vam je dao je moguće u stvarnosti. Budući da u 99,99999% slučajeva to će raditi kao što želite - ako neki korisnik će ići na vas external link i već imaju račun postavljen kao zadani jezik, tada će biti preusmjeren kao što želite. A ako je već otvorio svoj forum onda:
- 1. - zašto bi on tamo s drugog mjesta, ako je već tamo?
- Drugi - čak iu takvim neuobičajeno slučaju on je samo kliknuti zastavu, jer on zna svoj forum i zna što se događa.

Molimo razmislite o ovom. Mi ne želimo napravio naš zahtjev kao službeni promijeniti, jer argumenata gore. Ali, ako stvarno još uvijek mislite da je to dobra ideja za vas ćemo vam dati neke zaobilazno rješenje za vBET 3.2.x (3.3.0 u smo promijenili mjesto redirections i napravio to bolje za izvedbu).

moman
16-12-09, 03:47
Molimo, osigurati mene sa zaobilazno rješenje.

Dok je Vaš točke prilično vrijedi, ovaj scenarij je zapravo s kojima se susreću korisnik i izvijestili me-vidi ovdje: PentaxForums.com Ja ne slažete da je većinu vremena, to neće biti problem, ali mi se sviđa što moje stranice 100% savršen!

Uredi: molimo prijavite se kao testuser, lozinkom test, kako biste vidjeli na link iznad. Ja s invaliditetom Forum javnih pogled za SEO razloga:)

Stvar s workaround je da samo da bi to napraviti tako da se govori engleski korisnici ne mogu promijeniti ručno prijevode. Via predložaka, već imam skrivene zastave za korisnike koji je postavio Engleski jezik u svoj profil. Dakle, suština je to-ako želite prijevodi, ili odabrati nešto osim engleskog, ili pregledavati forum kao gost. Dakle, ja bih zaobilazno rješenje.

Hvala vrlo velik dio za razmatranje, i drago mi je čuti da ste spremni pomoći mi u tome. vBET je radio vrlo dobro s mojim stranicama do sada i drago mi je da se klijent ovdje!

vBET
07-05-10, 15:27
Bok, otkrio sam da iz nekog razloga ovaj stari thread još uvijek nije zatvoren. Molimo Vas da to riješeno ili mi slučajno ga propustiti, a vi još uvijek trebaju našu pomoć.

moman
09-05-10, 00:34
Sam otkrio da to nije potrebno imati nešto poput ovoga. Umjesto toga, ja se ovo upozorenje u Navbar savjetovanje korisnika za promjenu jezika.

Sada možete zatvoriti ovaj thread.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1