PDA

View Full Version: Riješen Seli se u New Server stranica navika rad



bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
JA ganut moj site na novi server i forum doesnt opterećenja s VBET Na, radi samo fino nakon što sam onesposobiti čep i ukloniti sadržaj. Htaccess, čudno, ali admincp dobro radi sa plugin na, još jedna stvar ja sam slobodan inačici instaliran na drugom mjestu istom poslužitelju to radi bez problema: (

vBET
12-12-09, 16:28
Molimo točnije - što ne znači da radi? Imate li praznu stranicu? Imate li prazne stranice umjesto teksta? Vidite li poruku o pogrešci ili se kao u poštu? Što se događa?

Također nakon promjene servera molimo Vas da provjerite da li odgovara svim zahtjevima u novom okruženju: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
site samo čuva utovara: (to ne desi sa slobodan inačici samo plaćene verzije, ja suphp imati instaliran na server je iz tog razloga?

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
dvostruko poslije žao

vBET
13-12-09, 20:01
site samo čuva utovara: (to ne desi sa slobodan inačici samo plaćene verzije, ja suphp imati instaliran na server je iz tog razloga?

Mi nismo svjesni o svim pitanjima između vBET i suphp.

Možete li pokušati ponovno preopterećenje vBET datoteke i ponovno uvesti datoteku proizvoda? Možda se na novi server Apache dobiti zbunjeni;)

Molimo PM me URL na svoj forum i pristup na FTP detalja i Admin CP. Ja ću provjeriti što se događa tamo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1