PDA

View Full Version: može li se prijaviti ovaj program na redovno web stranice?



clock88
07-06-11, 20:32
može li se prijaviti ovaj prijevod program redovite web stranice? hvala.

vBET
08-06-11, 07:21
Ne u ovom trenutku. vBET može prevesti samo vBulletin forumima. Mi se planira stvoriti više generički alat koji će biti u mogućnosti prevesti bilo koji website, ali u ovom trenutku ne možemo uvjeriti da će biti učinjeno, jer je Google vijesti o prevođenju API-ja. Prvi Google je najava da Prevođenje API će biti zatvorena, nakon nekoliko dana da će se promijeniti na plaćeni jedan (bez detalja na sve). Dakle, u ovom trenutku stvarno ne znam uopće što je budućnost prijevoda API-ja i naš prioritet sada je istraživati druge prijevode API. Mi ćemo se vratiti na planove o generičkim prijevod alat kada situacija sa Google će biti jasno i riješeno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations