PDA

View Full Version: Pitanje



Alon
01-06-11, 14:38
Gdje mogu dobiti VB verzija 3,8 forum kao gdje otvoriti?

vBET
02-06-11, 13:22
U ovom trenutku prodaju vBET je po defaultu zatvorena jer će Google zatvoriti svoje prijevod API 1. prosinca (pojedinosti ovdje:

Mi će službeno ponovno prodaje kada ćemo imati alternativna rješenja za prevođenje. Možemo vam dati posebnu vezu koja će vam omogućiti da kupite ako ste sigurni da želite kupiti, čak i znajući da za 6 mjeseci Google će zatvoriti prijevoda API i ako vBET neće imati alternativna rješenja onda prijevodi će prestati raditi. To je razlog zašto smo privremeno zatvorena prodaje. Ako ste potpuno sigurni da želite kupiti svejedno - javite nam i poslat ćemo Vam posebnu vezu koja će omogućiti to.

Alon
02-06-11, 14:17
Želim link, hvala.

vBET
02-06-11, 21:13
Budući da je pitao nekoliko puta o tome vBET moguće kupiti sada smo ponovno prodaje vBET. Ipak smo dodali jasno upozorenje o kupnji stranici tako da svatko tko želi kupiti je svjestan da 1. prosinca 2011 Google prijevod API će biti zatvorena i vBET nemaju u ovom trenutku drugi način podržava prijevod.

Ovdje je izjava awailable o kupnji stranici:


UPOZORENJE: Google će prestati pružati svoje prijevod API u 1. prosinca 2011. Mi radimo za potporu prijevodima druge usluge. Možete pronaći sve informacije o našem napretku ovdje: Google isključuje prijevodi API

Mi blokiran prodaja vBET dok nemamo alternativno rješenje za prijevode, ali smo je pitali kako bi se omogućilo da kupi vBET svejedno. Mi smo pošteni tvrtka, a mi mislimo da je prodaja proizvoda koji budućnost može biti ubrzo gotovo, čak i kada klijent dogovoriti o da dozvola nije način da se poslovanje (mnogi korisnici ne čitaju licencu na sve). Budući da je pitao za to su nam ponovno prodaje za vBET s upozorenjem. Budite svjesni - 1. prosinca Google će ukloniti prijevod API. Ne možemo sada reći koliko jezika će biti podržani nakon toga ili ćemo pronaći bilo koji alternativni prijevod API na sve. A kako bi se izbjegle bilo kakve pogreške - ovdje je dio vBET licence: vBET radi pomoću Google Translation Service i morate biti dopušteno da ga koristiti. JEDNOSTAVNO Podbielski Michał daje Vam ne povrati u slučaju ako vaš forum je blokiran / zabranjen ili ograničen na bilo koji drugi način na Google prevoditeljske usluge.
Tako da neće biti povrata na sve. Mi ćemo se potruditi kako bi podržao prijevode drugih API-ja, još uvijek u ovom trenutku ne možemo jamčiti da će to biti pravno moguće, niti koliko jezika će biti podržani.


Dakle, ako i dalje želite kupiti, svjestan toga molimo Vas da jednostavno koristite naš Kupi odmah! (Http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php) vezu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1