PDA

View Full Version: Riješen Upozorenje: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php



StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Bok

Ta se pogreška pojavljuje kada kliknete cache čistač.
To najvjerojatnije se događa zbog negdje nisi se
promijenio admincp naziv mape iz config.php u obzir

Samo savjet;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Postoji dio u config.php pod nazivom "PUT DO ADMIN & moderator control panela" i ovdje su opcije:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Izmjene ovih treba pomoći, ali mi ćemo ga istražiti upravo, ako postoji nešto drugo, što može uzrokovati pogreške je gore opisano.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Možete li potvrditi da je pogreška još uvijek pojavljuje?

chick
31-12-10, 16:22
Žao nam je za kasno odgovor **********.. DA, naravno da sam ili nisam mogao unijeti admin panel.

Je li moguće da mi je preusmjeren index.php (vbseo) do bfdiscussion (ne samo preimenovana preusmjeren)

I što sad?

Stavio sam prečaca na radnoj površini se na ovu temu tako da ne zaboravite da biste vidjeli svoju odgovor.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
Hmm, ja sam još uvijek pokušavaju da ga reproducirati. Možete li nam opisati ovo što sam trebao učiniti i ono što bih trebao promijeniti?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
halo,
Imam rješenje za vas.

1. Idi na admincp-> Dodaci & proizvodi-> Upravljanje proizvodi->
2. u vBET proizvoda Nađi admin_maintenance dodatak
3. u ovom dodatku pronaći:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. i zamijeniti sa:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. spremati dodatak
6. test it.

Riješiti, će biti uključena u sljedeći relase.
Hvala za ove informacije:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1