PDA

View Full Version: Riješen Config problem nakon instalacije ...



legendofmir
13-11-10, 21:20
Ja instaled vBet 4.0.0 na moj forum i na jeziku EN, raditi sasvim u redu, ali u svim drugima jeziku kažu mi:




Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju curl_init () u .... \\ forum \\ uključuje \\ vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



Mislim da treba postaviti ovaj proizvod somewere, ali nisam razumio što učiniti, čitajući ovaj u ReadMe.html od do_not_upload:





Neki koraci su označene kao (samo za UTF-8 charactersets) ili kao (Obavezno za ne utf-8 charactersets) - to znači da ćete je napravio ovaj korake prema vašim forum characterset (kako provjeriti moj forum characterset).

(Obavezno) Podesite "Meta opis" - čak i ako koristite neki mod koji mijenja meta opis teme, postavite neku vrijednost ovdje - na drugi način RSS mogu biti slomljena.
(Obavezno) Postavite "provođenje Canonical URL" na "Strogi" - inače vBuletinTM može razbiti neke znakove uzimanje više od 1 bajt (tj. iz japanske).
(Obavezno za ne utf-8 charactersets) Set "Broj znakova prije omatanje teksta" na '0 '- inače vBuletinTM može razbiti neke znakove uzimanje više od 1 bajt (tj. iz japanske).
(Obavezno za ne utf-8 charactersets) Clear "znak praznine striptizeta" vrijednost - inače vBuletinTM može razbiti neke japanske znakove (oni znakovi su dio japanske znakove)


Gdje postaviti ovo ... više jednostavno pomoći su za ovaj coz u mom LanguageManager ne pojavljuju:

Meta opis

samo engleski i Uredi / Prijevod ....

Mora da biste dodali sve jezične tamo, ručno?

Što učiniti, za rad i za druge jezika, kao što su grčki, rumunjski, ... više?

U 647 linija su to u vbenterprisetranslator_functions.php:


$connection = curl_init();

PS: Ne vBSEO instaled, samo forum i malo proizvoda ... sa svojim domaćinom (posvetiti)

vBET
14-11-10, 05:56
Molim Vas, dajte naš forum URL - želim vidjeti takvo ponašanje.

legendofmir
14-11-10, 18:52
Coz izravnu vezu ja ne mogu napisati ovdje, coz ja dont imati enought teme, ja ću napisati ovako

forum. (mojeime). RO

Kada pokušate promijeniti u svim drugima jeziku ... vidjet ćete pogreške. Za povratak na zadani jezik (en) koriste HOME i promijenite jezik.

Zahvaljujući.

kamilkurczak
15-11-10, 09:02
Pozdrav,
Ja ne mogu reproducirati ovaj problem na mom testu forumu. Ako zalijepite ovdje svoj forum url i link na ovo pitanje (napisati kako je reproducirati) ja ću to popraviti za vas.

legendofmir
15-11-10, 10:05
Ja ne razumijem što vi kažete, ipak ... kako ja kažem moj forum veza su

http:// foruma. legendofmir. ro
Ja ne mogu pisati ovdje izravnu vezu coz JA dont enought teme ovdje, ali mislim da ste razumjeli ovaj ... link je ovaj, ali bez razmaka:)

Normalno na engleskom raditi sasvim u redu, ali ako želite promijeniti drugima jezika
i pojavit će se ova pogreška ...



Fatal error: Call to undefined function curl_init() in ....\forum\includes\vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



PS: Ja onemogućiti po AdminCP / Option sve proizvode (Hacks), ali pogreške su isti.
To se, ako ste na moj forum, i ako promijenite na drugi jezik.

Vode su vrlo jednostavni.








================================================== ========================

Uređeni danas 2010/11/17

U redu, jer ovaj mod ne radi za mene, ja se odlučite onemogućiti ovu hack, jer nisu dobar izbor, za mene ... tako da se veza
za moj forum, dostupni su bez jeziku prevoditelj ... kako god to pokušati učiniti nešto sa svojim proizvodom.

Uživajte u za ur života,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1