PDA

View Full Version: Već učinjeno Prikaz zastave prilikom registracije stranici



Cybershaolin
17-11-09, 04:24
Jedan vizualni prijedlog (može biti opcija u admincp za odabir)
Kao:

1 - Redovito registracija stranicu.
2 - Vizualni sa zastavama registraciju stranicu.

Malo kao što su slike (uz bolju integraciju, naravno). Pogledajte zip datoteku za bolje gledanje:)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
***** li i ovdje događa? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
***** li i ovdje događa? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

No to je zahtjev za nova značajka uključiti kao izbornik u obrascu za registraciju:)

vBET
17-11-09, 13:18
Jedan vizualni prijedlog (može biti opcija u admincp za odabir)
Kao:

1 - Redovito registracija stranicu.
2 - Vizualni sa zastavama registraciju stranicu.

Malo kao što su slike (uz bolju integraciju, naravno). Pogledajte zip datoteku za bolje gledanje:)

Mislim da je t je izvodljiv - Zastave će imati radio gumb i to će raditi lijepo. Hvala na upit - to je primalac i dodao u TODO listu:)
Kako ja razumijem to je najbolje za registraciju stranicu - uzrok je više vidljiva, ali u User CP nema više potrebe da se toliko prostora. Dakle, mi ćemo učiniti ga konfigurirati za registraciju i Korisnik CP će ostati kao što je - je li u redu? :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
Ja sam sretan da vam se sviđa moj prijedlog.

Nisam govoriti o usercp u moj zahtjev. Ja samo pitao za registraciju stranicu. :) Govorila sam o adminCP, ne userCP. Samo sam htio dati mogućnost za administratori da odaberete pokazati redovnim putem ili vidljiv način (sa zastave) za korisnika registracija stranica ...

U pravu si, to će biti puno više vidljiv. :) Je li ovo će biti proveden u idućih verziji? 3.1.3? Vidim već imate 3.1.3 ovdje, ali to nije predložio u području za preuzimanje još.

vBET
19-11-09, 19:59
Učinjeno - bit će uključeni u 3.1.3

Nisam ovdje radi o puno 3.1.3. Imamo još nekoliko TODO otvoren za 3.1.3, ali mi već testiranje neke promjene na live forumima. Manje promjene su testirani na testu forumima.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
Izdanje 3.1.3 i čini druge TODO liste za 3.1.4! lol. Ja sam samo šali. : D Hvala za vašu podršku, i prihvatiti ideje iz vaših klijenata kao i vi. Ovo je stvarno poštovati. :)

vBET
20-11-09, 11:45
Kupci su ono što daje stvarne vrijednosti proizvoda:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations