PDA

View Full Version: Riješen vBAdvanced CMPS pitanja



Smaug
24-09-10, 15:12
Moj forum živi u / forumima /, moj vBAdvanced je u korijenu domene.

Ja sam dodao globalnog izvještaja usmjerena u nekom drugom post na vaš forum i mogu koristiti "Custom" za plasman zastave i ušao $ vbenterprisetranslatorflags samo jednom u mom predlošku. Na moj home page vidim (ja koristiti "ako" izjava tako da samo administratori vide zastave) na trgovima za zastave stavili dva puta ispod Navbar. Ne vidim slike zastavu, iako sam stavio kopije ih u / images / vbet / zastave.

Kada se zastava trgovi kliknuli, mjesto prevodi ipak sam se šalju / foruma /, ali bi željeli da ostanu korisnika na početnoj stranici kad kliknete zastavu. Trčim NginX i ovdje su moji trenutni prerade za vaš proizvod. Ja ne koristite SEO opciju u vbet postavke.

# Početak prijevod

mjesto ~ * / foruma / .* \\. (jpg | JPEG | gif | CSS | PNG | js) {
root / var / www / htdocs / čarobnjak;
}

Mjesto / Forum / {
root / xxx / www / htdocs / čarobnjak;

prepisati ? / Foruma / vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = 1 $ zadnja;
prepisati ? / Foruma / vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = 1 $ zadnja;

if (!-e $ request_filename) {
prepisati ^ / foruma /(.*)$ / foruma / vbenterprisetranslator_seo.php posljednji;
}

fastcgi_pass 127.0.0.1:9000;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME / xxx / www / htdocs / čarobnjak $ fastcgi_script_name;
uključuju fastcgi_params;

# Riješiti neke FastCGI pogreške, s više tolerancije odbojnika i timeouts
fastcgi_connect_timeout 120;
fastcgi_send_timeout 60;
fastcgi_read_timeout 120;
fastcgi_buffer_size 128k;
fastcgi_buffers 4 256k;
fastcgi_busy_buffers_size 256k;
fastcgi_temp_file_write_size 256k;
fastcgi_intercept_errors na;

}

# Zaustavi prijevod

1. Zašto dvostruki skup zastave?
2. Ako imam slike u ispravan put, što bi ih spriječio prikazivanje?
3. Znate li što bih je potrebno dodati na moj nginx cfg datoteku kako bi se omogućilo korisniku da pritisnite zastavicu na moj home page, a ne dobiti poslan na forumima?

Hvala

vBET
24-09-10, 15:51
Teško je zamisliti što se opisuje. Može li se stvoriti testu računa za nas, pomoću koje ćemo moći vidjeti da vas opisuju? Molimo podatke za pristup sati.

Ako koristite VBS dinamika - onda morate koristiti i ovaj mod:

Također ne znam koji post koji pišete o:

Ja sam dodao globalnog izvještaja usmjerena na drugo radno mjesto
Dakle, molim vas dati točan URL pa ćemo znati što vas pregleda fallowed.

Da integrirati prijevod sadržaje izvan foruma katalog morate jelen ovaj upute: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Oni su opće informacije. Sada da odgovorite na točan pitanja:
1. Ne znam sada. Trebate vidjeti html izlaz za savjete. Također - što promjene koje ste napravili u predloške? A jeste li sigurni da zastave mjesto postavljen kao običaj?
2. Vjerojatno nedostatak stilova. Imajte na umu da vBET koristi sada 1 slika za sve zastave i prikazati onima koji koriste CSS usprkos. Bilo bi dobro da ću biti u mogućnosti vidjeti što pišete o, to bi moglo pomoći da pronađete izvor problema. Sada treba pogoditi.
3. Da. Pogledajte ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54 samo usvojiti pravila nginx

Smaug
24-09-10, 16:20
Teško je zamisliti što se opisuje. Može li se stvoriti testu računa za nas, pomoću koje ćemo moći vidjeti da vas opisuju? Molimo podatke za pristup sati.

Ja sam sve skupa sa dvostruke zastave pitanja. Silly pogrešku na moj dio.



Da integrirati prijevod sadržaje izvan foruma katalog morate jelen ovaj upute: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Svjestan sam da je post, no ja sam trčanje NGinX koji se ne koristi. Htaccess. Uključio sam moj prepisati odjeljak za MORH-u moj izvorni post. Što mi je potrebno dodati ili promijeniti?



Oni su opće informacije. Sada da odgovorite na točan pitanja:
1. Ne znam sada. Trebate vidjeti html izlaz za savjete. Također - što promjene koje ste napravili u predloške? A jeste li sigurni da zastave mjesto postavljen kao običaj?


To nije pitanje sad.



2. Vjerojatno nedostatak stilova. Imajte na umu da vBET koristi sada 1 slika za sve zastave i prikazati onima koji koriste CSS usprkos. Bilo bi dobro da ću biti u mogućnosti vidjeti što pišete o, to bi moglo pomoći da pronađete izvor problema. Sada treba pogoditi.

Ja ću gledati na stil u zastave dir


3. Da. Pogledajte ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54 samo usvojiti pravila nginx
Ti mi je rekao u pre-prodaje koje već imate.


Hvala vam na vašem vremenu

vBET
24-09-10, 18:22
Da - već smo pravila za vBET i NGinX - možete ga pronaći u vBET paket do-no-upload/tools/redirecting-rules/nginx.txt. Još uvijek pravila za određene integracije su spremni u. Htaccess obliku. Lako je prihvatiti one.

Dakle, oni htaccess pravila.


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]


Usvaja onima:


rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true last;
rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true last;


Ovaj:


RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

ovako:


if (!($query_string ~* 'vbet_outside=true')){
rewrite ^(.*)$ $1?vbet_outside=true last;
}


Imajte na umu da oni nisu bile testirane. Preporučljivo je to sigurnosna kopija tvoj pravila prije promjene, tako da u slučaju problema ćete moći poništiti promjene.

Smaug
24-09-10, 18:36
Hvala, ja ću dati ga metak.

vBET
24-09-10, 18:41
Molim Vas, dajte povratnu informaciju. Mi ćemo raditi na tome do učinjeno:) Također nemojte zaboraviti da i vi imate za promjenu vBET konfiguracije. Pogledajte pažljivo upute http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Smaug
25-09-10, 19:10
Molim Vas, dajte povratnu informaciju. Mi ćemo raditi na tome do učinjeno:) Također nemojte zaboraviti da i vi imate za promjenu vBET konfiguracije. Pogledajte pažljivo upute http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Moram biti dodajući pravila za pogrešno nginx i vbacmps. Pokušao sam slijediti svoje upute za pravila si me ti poslao, ali ja samo zadržati ubijanje stranice.

Moj jedini problem je url zastave show na CMPS početnoj stranici.

"Http://www .***********. com / forum /? Jezik = fr"

Na forumima na link izgleda ovako:

"Http://www .***********. com / forum / index.php? Jezik = fr"

Kao što sam rekao, oni oboje rade, ali cmps zastavu linkove preusmjeravanje korisnika na forumima, želim im da ostanu na stranici su kliknuli na zastavu.

Hvala vam na pomoći

Uredi

To je pogreška sam se kada pokušavate koristiti pravila gore navedenih:

[Root @ smaug ~] # / etc / init.d / nginx reload
[Emerg]:! "($ QUERY_STRING" nevažeći stanje u / usr / local / nginx / conf / nginx.conf: 103
konfiguracijsku datoteku / usr / local / nginx / conf / nginx.conf test nije uspio

Smaug
26-09-10, 20:21
25 sata čekić

vBET
27-09-10, 07:40
Jeste li postavljen u vBET mogućnost pratiti prijevoda izvan foruma mapu?

Također, ako je postavljen i još uvijek ide natrag na forum, onda nešto nije u redu s dodatnim pravilima (vbet_outside = true nije dodan). Imajte na umu da smo stručnjaci u. Htaccess konfiguraciji, ali će naći i rješenje ovdje. Trebam neke dodatne informacije - molimo Vas da koristite samo jedan prepisati konfiguraciju, ili da je Split kao što je to trebalo biti u slučaju htaccess.? Ako nije podijeljen, onda dodatna pravila morat će se mijenjati, tako da NGinX neće znati koji direktorij ta pravila su o (htaccess djela kontekstualno -. Za katalog u kojem postoji).

Smaug
27-09-10, 15:58
Jeste li postavljen u vBET mogućnost pratiti prijevoda izvan foruma mapu?

Također, ako je postavljen i još uvijek ide natrag na forum, onda nešto nije u redu s dodatnim pravilima (vbet_outside = true nije dodan). Imajte na umu da smo stručnjaci u. Htaccess konfiguraciji, ali će naći i rješenje ovdje. Trebam neke dodatne informacije - molimo Vas da koristite samo jedan prepisati konfiguraciju, ili da je Split kao što je to trebalo biti u slučaju htaccess.? Ako nije podijeljen, onda dodatna pravila morat će se mijenjati, tako da NGinX neće znati koji direktorij ta pravila su o (htaccess djela kontekstualno -. Za katalog u kojem postoji).

Da, to je smještena u mogućnosti i Splitu ovdje, jer treba biti. Ovdje je kod blok s promijenio QUERY_STRING koji nginx dopušta, no ja se interna pogreška poslužitelja kada je to uncommented.


location / {
root /var/www/htdocs/wizard;
index index.php index.html index.htm;

# Translate for root
# rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true last;
# rewrite ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true last;
#
# if ($query_string !~* 'vbet_outside=true') {
# rewrite ^(.*)$ $1?vbet_outside=true last;
# }
# Translate for root
}

Smaug
28-09-10, 22:26
Pomoć molim? Hvala

vBET
29-09-10, 18:37
Trebam ga analizirati ponovno. Ja ću Vas obavijestili kad sam pronaći nešto.

Smaug
29-09-10, 19:01
Trebam ga analizirati ponovno. Ja ću Vas obavijestili kad sam pronaći nešto.

NVM na ovoj, sam platio netko to popraviti.

vBET
29-09-10, 19:19
Je li to neka pogreška pri upisu u pravilu?

Smaug
30-09-10, 02:09
Je li to neka pogreška pri upisu u pravilu?

Ne, ti je dao krivu sintaksu za QUERY_STRING direktive.

Na različite, ali slične pitanje, imam MediaWiki integriran sa web prijavama, želio bih prijevod za nošenje preko.

Želite li prijaviti samo istu logiku sam koristio za CMPS?

Hvala

vBET
30-09-10, 13:50
Ako je koristite URL je izvan foruma katalog, a zatim Da.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1