مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 9 از 9

موضوع : کدام مدها باید توسط فعال تصدی حمایت؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default کدام مدها باید توسط فعال تصدی حمایت؟

بهترین پاسخ این است -- همه امکان پذیر است

البته بسیاری از مدها هر یکپارچه سازی نیاز ندارد. اما هر یک از وزارت دفاع است که به شما این امکان را می دهد برای نوشتن برخی از انواع پیام ها ، و یا خواهد شد و جوی متن ارسال استفاده کنید برخی از یکپارچه سازی نیاز دارند.

کدام مدها آیا شما فکر می کنم ما باید ادغام اولین؟

به ما یک اشاره و فروم خود را به طور کامل با vBET بسیار سریع تر یکپارچه!
    آخرین ویرایش توسط vBET. 16-11-09 در 22:42.

عضو جدید

از شما خیلی متشکرم که شما آن را یکپارچه سازی با vBADynamics. من استفاده از آن در فروم من ، جایی که شما احتمالا در حال حاضر شاهد. من سعی می کنم در آن بخش با ترجمه در اما آن را به من برمی گرداند به یک پیام خصوصی به. من جاوا شما در مورد آن بپرسید ، اما بیش از حد تنبل بود و فراموش کرده است. من در مورد پست 250k + در آن وزارت دفاع به طوری بزرگ خواهد بود اگر که می تواند با فعال تصدی یکپارچه.

من هم به پیشنهاد دوست PhotoPost PHP گالری عکس به اشتراک گذاری با ادغام انجمن اصلی. خب ، بسیاری از عکسها وجود دارد وجود دارد ، اما من می خواهم عضو به حداقل قادر به خواندن نظرات به زبان خودشان. در حال حاضر ، آن را تغییرمسیر بازگشت به صفحه اصلی اگر من سعی می کنم به ترجمه آن است.

با تشکر از شما

من می خواهم به این هک را به پشتیبانی می شود : Cyb -- چت باکس

این خوبی خواهد بود اگر تمام محتوای پیام را نیز ترجمه. من نمی دانم اگر این امکان وجود دارد اما من درخواست.

عضو

Cyb -- آمار پیشرفته

عضو جدید m_k's Avatar

رو وزارت دفاع نصب شده و کار می کند ، اما مشخص نیست اگر برخی از راه که آن را با دو پلاگین های اصلی ، PhotoPost vBGallery v2.5 و دایرکتوری لینک های پرشین v3.2.0 کار وجود دارد

هر کس دیگری هیچ شانس با هر دو از این رتبهدهی نشده است؟

عضو جدید

vbadvertise و تمام محصولات ساخته شده توسط تماس. من به عنوان یک کسب و کار شما را از پیدا کردن شرکای پایدار در اکوسیستم های اصلی برای کار با بهره مند فکر می کنم. من فکر می کنم تماس ممکن است این لایحه متناسب ، آنها ام در اطراف برای مدتی است در حال حاضر و محصولات بزرگ است. ماژول های تبلیغاتی به ویژه در تقاضا می شود به ترجمه نمود.

vbolg نسخه 2.0.2 و بالاتر
    همچنین
    این addon بزرگ :
    لینک ها و دریافت فایل مدیر
    لینک و مدیر دریافت فایل -- انجمن vBulletin.org

عضو جدید

سلام ، مدها اصلی استفاده می کنیم ؛
    VB اعتبارات لوکس
    VB اعضا
    photopost طرفدار من کار می کند! بزرگ
    مسابقات و نردبان
    میکرو خبرنامه

من تا به حال به آنها ، اما می توانند لینک ها اینجا استفاده نمی کند. آیا این کار بزرگ با VB تصدی؟ اگر چنین است ، من امروز VB تصدی خرید!

اوه ببخشید ، من استفاده از تالار گفتگو vBulletin 4.0.5
    آخرین ویرایش توسط El Caballo. 18-09-10 در 14:45. دلیل : استفاده از اصلی 4 متاسفم

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط El Caballo View Post
    سلام ، مدها اصلی استفاده می کنیم ؛
    VB اعتبارات لوکس
    VB اعضا
    photopost طرفدار من کار می کند! بزرگ
    مسابقات و نردبان
    میکرو خبرنامه

من تا به حال به آنها ، اما می توانند لینک ها اینجا استفاده نمی کند. آیا این کار بزرگ با VB تصدی؟ اگر چنین است ، من امروز VB تصدی خرید!

اوه ببخشید ، من استفاده از تالار گفتگو vBulletin 4.0.5
    سلام. لطفا توجه داشته باشید که ما پشتیبانی vB4 حتی با انتشارات سوئیت (تا وبلاگ ها و CMS بیش از حد!)

درباره پلاگین های شما. نمی تواند بگوید قطعی در این لحظه همه بدون یکپارچه سازی اضافی کار می کنند ، اما لطفا توجه داشته باشید که اکثر پلاگین ها کار می کند بدون هیچ گونه مراحل ادغام اضافی. ادغام بیشتر فقط در موارد خاص مورد نیاز ، مانند صفحات به طور کامل توسط وزارت دفاع که پشتیبانی نمی کند global_complete قلاب و یا وزارت دفاع که در URL ایجاد صفحه خارج از دایرکتوری انجمن.

همچنین شما فقط می توانید بررسی کنید آیا هر گونه مسائل با استفاده از نسخه vBET رایگان ظاهر می شود. این بسیار کندتر است، اما به شما نشان خواهد داد که آیا مسائل وجود دارد. و پس از آن شما می توانید نسخه سریع تر پرداخت شده با بسیاری از ویژگی های اضافی خرید

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •