مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : مشکل

عضو

Default مشکل

Text automatically translated from: Italian to: Persian
    Translated text
    در اطراف شما یک سوال من در انجمن داشته باشید :

و من دیروز اتفاق افتاده ، نوشتن در بخش انگلیسی پرداختن به یک سوال در مورد زبان. من در ایتالیایی و من نوشته شده است ، و هم پاسخ من به زبان انگلیسی است که کشور را نمی دانند. بنابراین من به زبان انگلیسی پاسخ داده ، پس من پاسخ به انجمن ارسال شد اما صفحه به طور خودکار به ایتالیایی ترجمه شده است.

سپس خودم به این سوال من :

1. آنچه من به زبان انگلیسی نوشته شده است به زبان انگلیسی نمایش داده شده حتی اگر آن شخص به من در صفحه ترجمه شده به زبان ایتالیایی می کنید؟
    2. "می شود که کاربر به زبان انگلیسی نوشته شده و من پاسخ خود را به زبان انگلیسی؟ تا پاسخ خود را به ایتالیایی ترجمه شد؟

پیشاپیش سپاسگزاریم.
    Original text

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

وقتی پیام جدید فرا مى رسد، سپس vbet تصمیم می گیرد که با استفاده از زبان خود انتخاب استراتژي (configurable توسط 'تشخیص زبان گوگل"). اگر آن را در نظر گرفته شده است که به زبان های دیگر نوشته شده است که به طور پیش فرض انجمن ، پس از آن پیام به صورت خودکار توسط مشخص شده زبان bbcode. به عبارت ديگر - vbet نشانه اين پيام اضافه كردن اطلاعات درباره آن زبان.

حالا وقتی که صفحه نمایش داده هر پیام در زبان تمام صفحه نشان داده شده است. پس اگر من تماشای ترجمه انگلیسی از این انجمن ایتالیا و سپس همه چیز را به زبان انگلیسی -- حتی برخی از پیام ها در ایتالیایی ، برخی در زبان انگلیسی و بعضی به زبان عربی ، و به همین ترتیب نوشته شده است. در صفحه می بینید همه چیز را در ترجمه انتخاب شده بدون توجه به به چه زبانهایی پیام های اصلی برای این صفحه.

تنها راه در زمانی که آن را شبیه به این کار نمی کند آن زمانی که برخی از زبان پیام مناسب علامت زده نشده است (علت این تفاوت با توجه به استراتژی انتخاب شده از زبان تعیین است). در این مورد ، از جمله پیام به ویرایش و زبان BBCode روشن کرده اند به آن اضافه شود / تصحیح دستی.

آیا این پاسخ برای سوال شما؟

عضو

Text automatically translated from: Italian to: Persian
    Translated text
    من فکر می کنم تا

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •