Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: problem

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    51

    Default problem

    Text automatically translated from: Italian to: Polish
    Translated text
    Ci wokół mam pytanie na forum:

    A ja się wczoraj, pisząc w języku angielskim sekcji adresowania pytanie o język. Napisałem w języku włoskim i ja, i "otrzymałem odpowiedź nie wiem, w jakim kraju w języku angielskim. Odpowiedziałem więc w języku angielskim, następnie wysłałem odpowiedzi na forum, ale strona jest automatycznie tłumaczone na język włoski.

    Wtedy zadaję sobie to:

    1. co mam napisane w języku angielskim jest wyświetlane w języku angielskim nawet jeśli ta osoba widzę na strony tłumaczenia w języku włoskim?
    2. "Powodują, że użytkownik ma w języku angielskim i widzę jego odpowiedź w języku angielskim? więc jego odpowiedź nie jest "było tłumaczone na język włoski?

    Z góry dziękuję.
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Gdy nadchodzi nowa wiadomość, a następnie vBET określa, co jest jego język za pomocą wybranej strategii (konfigurowalne przez"Wykrywanie Język Google"). Jeśli jest on traktowany jako napisane w innym języku, że domyślne forum, a następnie wiadomość jest automatycznie sprawdzana przez lang BBCode. Innymi słowy - wszelkie znaki wiadomość, dodanie informacji o jego języka.

    Teraz, gdy strona jest wyświetlana każda wiadomość jest pokazany na język całej strony. Więc jeśli patrzę tłumaczenie na język angielski włoski forum, widzę wszystko po angielsku - nawet pewne wiadomości są pisane w języku włoskim, niektóre w języku angielskim, niektóre w języku arabskim, i tak dalej. Patrząc na stronie widzisz wszystko w wybranych tłumaczenie nie ważne w jakich językach są oryginalne wiadomości dla tej strony.

    Jedynym sposobem, gdy nie działa tak, gdy niektóre jego język komunikatów nie jest odpowiednio oznaczona (przyczyną tego różni się w zależności od wybranej strategii języka ustalenia). W tym przypadku takich wiadomości nie do edycji i lang bbcode muszą być dodane / poprawione ręcznie.

    Czy to jest odpowiedź na Twoje pytanie?

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Polish
    Translated text
    Myślę, że tak
    dzięki
    Original text

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •