مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 11

موضوع : پرچم نشان داده نمی شود

Default پرچم نشان داده نمی شود

میهمان گرامی ،

من حال با استفاده از نسخه رایگان از فعال تصدی و آن را خوب کار می کرد. من حذف و نسخه کامل خریداری شده است. در حال حاضر پرچم های نصب شده را نمایش دهد در هر نقطه بر روی صفحه من؟ اگر من سعی می کنم ترجمه به صورت دستی و با اضافه کردن PL / انجمن / OK کار می کند.

همچنین ، اگر 'منو ترجمه کرکره من قادر به سبک کل نادرست است.

من با استفاده از اصلی 4.0.3.

با تشکر از شما

گرگ

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام.

من قبلا در مورد آن را در پست های مختلف خود را پاسخ داده ، اما من فکر می کنم که من اشتباه گرفته -- من فکر کردم که پرچم تصاویر نشان داده نمی شود. همانطور که من درک می کنم در حال حاضر کل بخش پرچم است که قابل رویت نیست.

من فرض کنیم که شما طرح های سفارشی در فروم خود را دارند. است که می تواند این مسئله -- هنوز هم آن را باید نمایش داده می شود (ممکن است شکسته ، اما باید). لطفا سعی کنید به قرار دادن پرچم در مکان های سفارشی. همچنین به ما آدرس انجمن خود را کامل ارسال -- ما به خروجی HTML و ببینید که به دنبال علت -- همچنین برای منوی کشویی.

من درک می کنم که شما از منوی کشویی را غیرفعال در حال حاضر ، به دلیل آن است که شکسته -- لطفا با ما به ضرب گلوله کشته صفحه نمایش و خروجی HTML ارسال وقتی منو در دسترس است. نیز در اینجا -- لطفا سعی کنید محل سفارشی -- می توان آن را که مکان های پیش فرض برای طرح تغییر مناسب نیست.

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    سلام.

من قبلا در مورد آن را در پست های مختلف خود را پاسخ داده ، اما من فکر می کنم که من اشتباه گرفته -- من فکر کردم که پرچم تصاویر نشان داده نمی شود. همانطور که من درک می کنم در حال حاضر کل بخش پرچم است که قابل رویت نیست.

من فرض کنیم که شما طرح های سفارشی در فروم خود را دارند. است که می تواند این مسئله -- هنوز هم آن را باید نمایش داده می شود (ممکن است شکسته ، اما باید). لطفا سعی کنید به قرار دادن پرچم در مکان های سفارشی. همچنین به ما آدرس انجمن خود را کامل ارسال -- ما به خروجی HTML و ببینید که به دنبال علت -- همچنین برای منوی کشویی.

من درک می کنم که شما از منوی کشویی را غیرفعال در حال حاضر ، به دلیل آن است که شکسته -- لطفا با ما به ضرب گلوله کشته صفحه نمایش و خروجی HTML ارسال وقتی منو در دسترس است. نیز در اینجا -- لطفا سعی کنید محل سفارشی -- می توان آن را که مکان های پیش فرض برای طرح تغییر مناسب نیست.
    من سعی کردم کد سفارشی :

Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL :
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL بازنویسی از
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    بدون پرچم من کد وجود دارد را برای شما به...

بیایید در مورد کشویی در حال حاضر نگران نباشید.

پرچم در حال حاضر از... من نمی دانم چه اتفاقی افتاد؟

در اصل ، کپی / کلید جا به جا شوید ، بنابراین من کلید مجوز به میدان رفت و تا آخر رفت و سپس کلید DELETE برای دیدن اگر کاراکتر ASCII نامرئی اضافی چسبانده بود ، در حال حاضر کار می کند.

من نمی دانم که کار می کند ، اما در حال حاضر.

من نمی دانم ، اما بزرگ

لطفا اقامت سرد -- کسانی که همه چیز اتفاق می افتد و ما در اینجا برای کمک به حل آن

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    من نمی دانم ، اما بزرگ

لطفا اقامت سرد -- کسانی که همه چیز اتفاق می افتد و ما در اینجا برای کمک به حل آن
    من می دانم که من یک برنامه نویس در C ، C + + ، پی اچ پی و VB برای 20 + سال بنابراین من با مشکلات آشنا هستم.

آرزو می کنم به زمان بیشتری به خودم عیب یابی ، اما کار گرفتن تمامی وقت ام را!

پرچم من نشان داده نمی شود یا

Quote نوشته اصلی توسط hotslot View Post
    پرچم من نشان داده نمی شود یا
    کدام یک؟ منوی کشویی یا لیست؟ لطفا بررسی پیکربندی خود را پرچم (اطمینان حاصل کنید که کسانی که با سر اشاره غیر فعال). اگر شما دارای طرح های سفارشی و سپس مواضع پرچم های مختلف را بررسی کنید -- موقعیت به طور پیش فرض همواره در طرح پیش فرض کار می کنند -- در طرح بندی سفارشی نه لزوما. همچنین در پایان فقط محل سفارشی را امتحان کنید.

ببینید که چگونه از مال شما نشان می دهد در پروفایل شما؟ http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

اعضای انجمن من پروفیل آن را نمی کند.

نمایش مشخصات : SlotFan -- گرم دستگاه های حافظه

Quote نوشته اصلی توسط hotslot View Post
    ببینید که چگونه از مال شما نشان می دهد در پروفایل شما؟ http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

اعضای انجمن من پروفیل آن را نمی کند.

نمایش مشخصات : SlotFan -- گرم دستگاه های حافظه
    زبان پیش فرض خود را در CP کاربری تنظیم کنید.

-- لطفا توجه داشته باشید که شما باید برخی از خطا بر روی صفحه شما را داد :
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •