مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 15

موضوع : بار مشکلات

کاربر ارشد

Default بار مشکلات

تایید بنابراین من بارهای تست را انجام داده اند.

در طول یک دوره از 24hrs بار من بالا می رود به طور پیوسته به 30.00 '

سرور راه اندازی مجدد آن را رفع دیگر 24hrs.

اگر من غیر فعال کردن وزارت دفاع من این کار را مشکل می کنید.

می گویند که با وزارت دفاع غیر فعال است کمتر ترافیک وجود دارد که درست نیست ، گوگل هنوز می فرستد ترافیک همین کار را با وزارت دفاع از کار افتاده با توجه به آمار من.

لطفا توضیح دهید ، بار رانندگی من دیوانه.

کاربر ارشد

به نظر می رسد رباتها ضربه صفحات ترجمه شده که وزارت دفاع است. شما باید به بهینه سازی آپاچی و یا گرفتن یک سرور با قدرت پردازنده بیشتر نگاه کنید. آیا شما در حال اجرا vboptimise و یا هر نوع ذخیره ساز و دوست memcached؟

کاربر ارشد

واقعیت این است که انجمن من می شود 30,000 منحصر به فرد در روز, اگر من غیر فعال کردن قطره بار وزارت دفاع فورا, و رباتها و کاربران هنوز هم صفحات نشان می دهد بنابراین هنوز هم خواستار قدرت سرور, آن است که به سادگی نشان دادن صفحات ترجمه استفاده از منابع 10x از صفحات vb استاندارد از پایگاه داده عادی. این کد ضعیف نوشته شده است، و نیاز به ثابت! وزارت دفاع دیگر هرگز این کار را انجام داد ، فقط vbet ، کاش من هرگز بیش از تغییر ، اما رفتن به عقب خیلی دیر است در حال حاضر.

کاربر ارشد

این واقعا به نظر می رسد شما در حال اجرا بر روی سرور هایی. من بر روی ماشین های 8 - هسته خانواده Nehalem (بنابراین ما به دنبال آن هستید در 8 هسته های مجازی به دلیل HT ، در مجموع 16) هستم. من همچنین گسترده بهینه سازی این دستگاه با استفاده از تکنیک خود من نیز به عنوان اشاره گر از مردمی در vbulletin.com.

فعال تصدی بار من از حدود 2.5 تا 3.0-3.5 بالا می برد ، بسته به تعداد کاربران و واضح است که این بر اساس کش اندازه رشد می کند. با این حال ، من فکر نمی کنم که خیلی بد در همه ، به عنوان محدوده همزمان کاربران از یک 800 نسبتا بالا حتی بالاتر 1200.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام البته ترجمه باید برخی از منابع را -- هیچ سحر و جادو وجود دارد. ترجمه به معنی صفحه نتیجه خروجی و آن را تغییر دهید. به دلیل این که ترجمه همیشه طولانی تر از عادی صفحه را.

من درک می کنم که شما بیش از حد خوشحال داشتن بار بیشتر سرور نیست ، اما لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی است که مصرف منابع تنها برای ترجمه است. برای صفحات عادی آن را می افزاید : پرچم تنها. بنابراین همه این بار اضافی می آید از ترافیک اضافی به صفحات ترجمه شده است. همانطور که می نوشت : ترافیک خود را به پایین نمی بلافاصله پس از ناتوان فعال تصدی (اگر شما آن را در حالی که پس از آن را پس از ناتوان کننده را کاهش می دهد -- به من اعتماد) و بار سرور کمتر است -- آشکار است -- ربات هنوز خزنده URL ها به صفحات ترجمه شده ، کاربران هنوز هم در لینک های گوگل به صفحات ترجمه شده خود را پیدا می کند. بنابراین شما هنوز هم ترافیک یکسان داشته باشد ، اما در حال حاضر تحت لینک ترجمه شده است که به سادگی کپی محتوا -- صفحه عادی است که ترجمه نشده است. اگر شما می خواهید با فعال تصدی معلول باقی بماند ما قویا توصیه به اضافه کردن قاعده در شما فایل htaccess که همه صفحات ترجمه شده را به یکی عادی تغییر مسیر ، در غیر این صورت شما می توانید جستجوگرها خود را به خاطر از مطالب کپی سست.

لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر برنامه ریزی پشتیبانی از سیستم های کش دیگر و الگوریتم های ترجمه ما بلافاصله بهینه سازی شده است. به این صورت که ما فقط کشف کردیم که چگونه عملکرد PHP را در هنگام کار بر روی رشته های بزرگ به شدت کاهش می دهد و ما الگوریتم خود را اصلاح کردیم. این است که در حال حاضر در vBET 4.2.0 با گزینه های پیکربندی اضافی منتشر شد. و ما تمام پیشرفت ها را نیز به vBET 3.x که هنوز هم پشتیبانی می شود حرکت می کند

من درک می کنم که به نظر شما کد ما ضعیف است. من در آنچه شما به پایگاه انتظارات خود را نمی دانند. در حال حاضر وزارت دفاع سریعترین برای ترجمه VB -- هیچ چیز بهتر کار میکند وجود دارد. ترجمه خواهد شد برخی از منابع و وزارت دفاع ما کمتر آن را که هر طول می کشد. شما می توانید ببینید چگونه فعال تصدی سریع می تواند بر روی بسیاری از انجمن ها کار می کنند. اگر به مشکل بر روی سرور خود ، و سپس در نظر گرفتن تغییرات پیکربندی و یا اضافه کردن منابع سرور لطفا. شما 20 لیتر آب را به 10 لیتر سطل قرار داده است.

طرح ما این است: «ما چیزهای زیادی برای تغییر داریم». و به همین دلیل است که ما در حال آزمایش، تغییر الگوریتم ها، پروفایل سازی و صرف زمان زیادی به دنبال راه حل هایی هستیم که به منابع کمتری نیاز خواهد داشت. هنوز هم ما می دانیم هیچ وزارت دفاع که می تواند هر رقابت به vBET و برخی از وزارت دفاع ترجمه دیگر وجود دارد. ما تغییرات الگوریتم زیادی انجام دادیم که باید آن ها را دور می زدیم چون کمکی نکردند، در طول این فرایند پیشرفت های زیادی را نیز کشف کردیم. شما می توانید برداشت خود را basing در مسائل سرور خود را داشته باشد، اما لطفا در نظر بگیرید آیا شما هر راه حل بهتری؟ چه چیزی می تواند به شما یک اشاره است که شاید vBET راه حل اشتباه نیست از آنجا که در حال کار بر روی هزاران انجمن، شاید شما فقط در حال تلاش برای قرار دادن 20 لیتر آب را به سطل 10 لیتر. با این حال -- ما بسیاری برای تغییر و لیست TODO بزرگ در بخش بهینه سازی (حدود 70 ٪ به آزمایش آن را کمک خواهد کرد یا نه) و شما 100 ٪ حق -- ما می توانیم آن را بهتر انجام خواهد شد و ما در حال انجام آن در همه زمان ها فقط صبر کنید تا ما حرکت تمام پیشرفت های که ما در طول پیاده سازی vBET4.x ساخته شده

اگر من بتوانم به شما اشاراتی - لطفاً بررسی کنید چگونه می توان بهینه سازی vbet: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    به خصوص ناتوان کننده برخی از زبان ها و مسدود کردن صفحات نامربوط توسط نام robots.txt در نظر

زمان پاسخ برای صفحات ترجمه چیست؟ استفاده از پردازنده شما چیست؟ استفاده از حافظه خود چیست؟ اگر آن را قابل قبول است و سپس شما هیچ چیز نگران است. مردم اغلب با افزایش بار سرور ترس و حتی نمی دانم چه می کند به این معنی است. 10 برابر بیشتر بار سرور NOT یعنی 10 بار بيشتر منابع مورد استفاده آنها را ثبت می کنند. آن فقط به اين معنى كه بيش تنيده اند در صف انتظار هستند، آنچه که کاملا طبیعی است، چون در حال حاضر شما تنيده اند باید منتظر گوگل پاسخ اگر چند تا ترجمه است نه cached هنوز مشخص نشده است. پس نخ منتظر گوگل است و پاسخ می طلبد نه cpu اصلا در اين مدت. چون از آن سرور شما شارژ خواهد شد حتی اگر بزرگتر vbet توانست این منابع نه به همه (چه البته امكان پذير نيست).

درباره توفنده سرور شما -- واضح است که مشکل سرور شما است. دوره ای اتفاق می افتد. من تا به حال مشکل مشابهی را بر روی سرور من. این توسط برخی از مشکلات را آپاچی باعث شد تا یک آپاچی موضوع در حال رشد بود و در حال رشد با استفاده از حافظه تا حافظه کل ANS سرور ذخیره سازی مصرف شد. فقط یک موضوع رفتار مانند آن -- دیگر موضوعات آپاچی طبیعی بود. من بازی با پیکربندی آپاچی و مسئله حل شده است. من فکر می کنم که آپاچی فقط به حال برخی از نشت حافظه -- که من به یاد داشته باشید به ارزش پایین تر از درخواست ها است که می تواند توسط یک موضوع برگزار قرار دهید من. تغییرات دیگری نیز وجود دارد. من پیشنهاد می کنم برای بررسی استفاده از حافظه خود و نظارت بر آن را برای برخی از زمان. همچنین می توان آن را مفید مقدار به طور متوسط از حافظه استفاده شده توسط یک آپاچی موضوع برای بررسی برخی از محاسبات و تنظیم مقدار مناسب از موضوعات حداکثر برای آپاچی.

اگر شما هر گونه سؤال بیشتر لطفا فقط بخواهید
    آخرین ویرایش توسط vBET. 17-03-10 در 00:53.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام -- من فقط در فروم شما بود آن را ترجمه به سرعت فوق العاده... بنابراین آنچه که شما مدعی هستند و به همین دلیل نگرش اینقدر عصبانی در مورد فعال تصدی ، هنگامی که شما به خدمات فوق العاده ترجمه سریع؟

لطفا در نظر گرفتن آنچه بار سرور به معنای. درک معنای آن را بسیار مفید می تواند به درک آنچه بر روی سرور اتفاق می افتد و چگونه می توان آن را مربوط به موضوعات است که انتظار در صف نه به این دلیل شما باید بدون منابع ، اما منتظر پاسخ از سرور دیگر (گوگل در این مورد).

به نظر من شما باید ترجمه فوق العاده سریع و شما باید چیزی برای نگرانی در مورد

کاربر ارشد

من شده اند ساخت سایت 10 سال ، من به طور کامل آگاه بار 10X منابع 10X معنی نیست ، متوقف کردن درمان من مانند یک ادم سفیه و احمق و قاشق تغذیه من زباله است. حقایق سرد با این وزارت دفاع ، انتظار : کاهش از وزارت دفاع رایگان دیگر بار خود را مگا است. و در زمان اوج روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر آرام و بی مسئولیت است. بله ، صفحات ترجمه سریع خاموش پیک ، اما در هزینه را از یک سرور آهسته بعد در روز. من چهار هسته ای ، حمله 15K SAS سرور ، بهینه سازی شده است که فقط خوب ، آن را اجرا کنید.50 در تمام طول روز پیش از این با ترافیک زیادی است. این کد فعال تصدی می افزاید که بار و باعث می شود سرور آهسته در زمان اوج ، آن را یک واقعیت ، آن است که افزایش در ترافیک ، ترافیک و زیر برنامه قبل از حال و سرور خوب coped ، محصولات ترجمه است. دوره. عجله کردن و تعمیر آن است ، من واقعا نمی می خواهم دیگری به پرداخت 300 پوند در ماه برای ارتقاء سرور فقط MOD برای اجرای LOL.

کاربر ارشد

چه بسیاری از زبان های شما ما را قادر ساخته؟ تعداد نوشته های شما؟ آیا شما داشته باشد و نقشه سایت ژنراتور نصب شده؟ چه بسیاری از رباتها در حال برخورد به سایت یک روز؟

کاربر ارشد

سلام دوستان!

32 زبان فعال کنید.

100.000 پست.

بایگانی و نقشه سایت نصب شده است.

نقشه سایت پلاگین می گوید 1000.000 صفحات crawled شده در روز است.

حقیقت این است که اگر من غیر فعال کردن وزارت دفاع و راه اندازی مجدد سرور ، ربات و کاربران هنوز ضربه سرور من مانند قبل ، همان صفحات هنوز در صفحه اول گوگل و در نتیجه ترافیک مشابه فعال است یا نه.

تنها تفاوت این است که با وزارت دفاع غیر فعال رباتها و جستجوگران گوگل صفحه انگلیسی ، بنابراین ، ترافیک یکسان است ، تنها تفاوت این است که آنها یک صفحه ترجمه شده دیدن نیست ، بنابراین اجتناب از مسائل مربوط به پایگاه داده و مدها.

این کاملا روشن است به عنوان روز برای من از این وزارت دفاع منتشر شده است بدون آزمایش مناسب و وضوح مالک علاقه مند به پرداختن به مسائل نیست.

شکست بخورد.

کاربر ارشد

مایکل ، شما در اشتباه هستند ، این بار افزایش ترافیک ایجاد می شود ، آن است که با خواندن و نوشتن ترجمه به خروجی زیر ایجاد می شود.

اگر تیم اصلی می تواند خواندن و نوشتن به MySQL با بار کم چرا شما؟

پور کد دوست من.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •