مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : من می خواهم به خرید فعال تصدی 3.3.1

عضو جدید

Default من می خواهم به خرید فعال تصدی 3.3.1

Text automatically translated from: Russian to: Persian
    Translated text
    یک زن و شوهر از سوالات وجود دارد :
    چه مدت طول برنامه 3.8.x اصلی پشتیبانی می کند؟ من برنامه نیست برای رفتن به vb4 -- یک محصول جدید و من دوست ندارم
    آیا یکپارچگی بین 3 و فعال تصدی xcache و یا نرم افزار از سرور دیگر ذخیره می شود؟ بایگانی پشتیبانی xcache

Original text
    آخرین ویرایش توسط Konstantin. 19-02-10 در 14:19.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

های 3.x و 4.x : وقتی 4.x فعال تصدی منتشر خواهد شد ، ما غرفه خطوط فعال تصدی حمایت
    ما برنامه برای چه مدت فعال تصدی های 3.x پشتیبانی خواهد شد ساخته شده است. در این لحظه ما فکر می کنیم که اصلی 3.8 برای چندین سال هنوز هم محبوب خواهد شد. بنابراین صادقانه -- مشتریان ما تاثیر اصلی در چه مدت فعال تصدی های 3.x پشتیبانی خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید -- در ماه آینده 1-3 توجه ما خواهد بود که عمدتا بر vBET4.x متمرکز از آنجایی که ما فقط در مورد آن را آزاد خواهد شد ادغام با چند چیز مورد نیاز (وبلاگ ، CMS ، بایگانی ، نقشه سایت ژنراتور) ، به احتمال قوی برخی از باگ جدید را حل کنند.

اما وقتی با عجله در سراسر vBET4.x آرام کردن ما شروع خواهد شد به پیاده سازی ویژگی های جدید در غرفه vBET3.x و خطوط vBET4.x. و حمایت از کش اضافی است در حال حاضر در لیست TODO ما است. ما در حال برنامه ریزی برای استفاده از ذخیره سازی فایل ساده از پیاده سازی خود ما (بنابراین هر کس می تواند از آن استفاده کنید) پس از آن (و یا آن را نیز می تواند رخ دهد که به جای آن) کار خواهد کرد برای حمایت از موتورهای کش آماده است. اگر شما نیاز به یکی از خاص شما -- لطفا از باز کردن تاپیک جدید در درخواست های آینده برای آن

که آن را برای شما OK است که ویژگی های جدیدی را برای vBET3.x کمی باید صبر کنید ، اما اجرا خواهد شد. ما برای گمراه کردن هیچ کس نیست ، بنابراین ما در حال دادن پاسخ صادقانه و به بهترین شکل ممکن در این لحظه (انعطاف پذیری در برنامه ها را ترجیح می دهند به مشتریان پوشش بهتر نیاز به جای تمرکز بر فرضیات اشتباه).

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •