مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 8 از 8

موضوع : فعال تصدی درک نمی کنند که API ترجمه مایکروسافت

Default فعال تصدی درک نمی کنند که API ترجمه مایکروسافت

میهمان گرامی ،
    علم و تکنولوژی سیاسی به رسمیت نمی شناسد که مایکروسافت ترجمه API پایین (به دلیل حجم آزاد من است).
    آخرین ویرایش توسط r.dziadusz. 07-05-12 در 22:02. دلیل : BBCode روشن ویرایش

بازنشسته ؛)

اگر شما درمان برای قدیمی مایکروسافت API ترجمه فقط API شما در adminCP خود را به حذف است. ما نمی دانستیم که چه خواهد بود پاسخ سرور موجود نمی API

نه، منظورم مایکروسافت لاجورد. من فقط می خواهم به استفاده از 2mio رایگان و پس از آن گوگل پرداخت می شود ... اما علم و تکنولوژی سیاسی به رسمیت نمی شناسد که مایکروسافت 2mio آزاد هستند ...
    آخرین ویرایش توسط r.dziadusz. 07-05-12 در 22:02. دلیل : BBCode روشن ویرایش

بازنشسته ؛)

علم و تکنولوژی سیاسی باید آن را به رسمیت شناخته است. آیا PM جزئیات دسترسی شما لطفا من برای بررسی چرا آن اتفاق؟

اما آن را نشانی از آن را به رسمیت نمی شناسد. مشکل همچنان ادامه دارد. خودتان آن را امتحان کنید: علم و تکنولوژی سیاسی (جدیدترین)، اصلی (3.8) و انجمنهای تخصصی و 3.6. ترجمه متوقف می شود هنگامی که به پایان رسیده است (مایکروسافت) سهمیه رایگان است، اما دوباره وقتی که من را قادر می سازد تنها با استفاده از گوگل "است.
    آخرین ویرایش توسط r.dziadusz. 07-05-12 در 22:01. دلیل : BBCode روشن ویرایش

بازنشسته ؛)

آیا می توانید لطفا PM جزئیات مربوط به دسترسی خود را به منظور بررسی آنچه اتفاق می افتد

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام. آیا این مسئله هنوز هم وجود دارد؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

بدون پاسخ - در نظر گرفته این مسئله از دست رفته است. اگر نیست لطفا از نوشتن در این موضوع

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •