Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 8 з 8

Тэма: Вельмі дзіўнае пытанне

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default Вельмі дзіўнае пытанне

    Хоць я меў некаторыя нагрузкі на сервер на сервер, раптам я атрымліваю папярэджанне ад VB, што ў мяне няпоўная палі профілю для запаўнення. , Якія гучаць сапраўды дзіўна, бо я не маю ніякага поля, так як усе былі ўжо запоўненыя.

    я іду ў кабінеце, і я бачу, што быў змешчаны ў маёй "пра мяне" было зменена на італьянскай. У пачатку я думаў, што я не ўзламаюць ці што-тое, мой гаспадар разгледжаны, але не пазнаць, а потым я праверыў, што гэта слова ў італьянскім сродкамі, і гэта перакладаецца тэрмін таго, што я ўжо меў у сваім профілі.

    гэта вельмі дзіўна, таму што здаецца, што як-то гэта было выклікана vbet. я не ведаю, чаму, і я сапраўды турбуюць, каб даведацца, што такія рэчы маглі паўплываць на іншыя дадзеныя, таксама. Найбольш дзіўная рэч, хоць, гэта тое, што я быў кэша базы дадзеных адключаны.

    любыя ідэі, што адбываецца?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    vBET не павінны змяняць вашыя дадзеныя. vBET не пераводзяць інфармацыю, якая прыходзіць па пошце. Можа быць, вы здзейснілі пераклад інфармацыі - у гэтым выпадку Вы адправіць гэтыя дадзеныя на сервер і vBET не мяняюцца POST інфармацыя так было да БД. Гэта ўсяго толькі гіпотэза. І тыдзень гіпотэза, таму што vBET не пераводзяць значэння ўнутры поля ўводу ... Так на самай справе адзіная прычына, я бачу гэта цяпер, што такія дадзеныя былі адправіць на сервер.

    У гэты момант я не ўпэўнены, я разумею вас добра. Таму, калі ласка, даць дакладную інфармацыю:
    - На якой старонцы вы бачыце гэтыя дадзеныя (URL)
    - Што гэта імя поля
    - Вы можаце прайграць праблему?

    Мы праверым гэта пасля таго як мы будзем ўпэўнены, што трэба праверыць

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default

    USERPROFILE полі "Аб сабе" гэты быў зменены. Я што-то там напісана, то чаму-то я атрымаў папярэджанне, што ў мяне ёсць няпоўнае палі профілю, хоць усе яны былі запоўненыя. Затым я іду, каб убачыць і я бачу, што ў гэтым профілі полі "Аб сабе" ўваход быў па-італьянску: /

  4. #4
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default

    я таксама бачыў, што некаторыя не ангельскіх знакаў, дзе зменены на ?????????? напрыклад, у мета-апісанні: /

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    ТАКІМ ЧЫНАМ, - вы ў стане прайграць гэта? Ці правільна я разумею, што я павінен змяніць профіль на перакладзенай старонкі і справакаваць форме памылкі, пасля чаго ён будзе пераведзены? Так? Калі ласка, дайце мне ў балах, што рабіць - мы будзем працаваць для прайгравання на нашых форумах тэст і выправіць яе
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 25-09-11 у 22:21.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад tsak76 View Post
    я таксама бачыў, што некаторыя не ангельскіх знакаў, дзе зменены на ?????????? напрыклад, у мета-апісанні: /
    Ці з'яўляецца гэта тое ж пытанне - профіль рэдагавання або нешта іншае? Для новага выпуску калі ласка, адкрыйце новы струмень і даць больш інфармацыі

  7. #7
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Я паспрабаваў прайграць гэтую праблему ў нашай тэставай форуму шляхам рэдагавання / захавання / пераклад дадзеных у "пра мяне", але я не змог гэта зрабіць. Шкада, што я павінен мець больш падказак

  8. #8
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Няма адказу, лічаць яго вырашыць, калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні па гэтай тэме калі ласка, спытаеце, я буду зноў яго адкрыць, для любых іншых пытанняў, калі ласка, адкрыйце новы паток

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •