مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 2 Firstاول 12
نمایش نتایج: از شماره 11 به 16 از 16

موضوع : 404 در نسخه 3.4.1

بازنشسته ؛)

پیام شخصی ارسال

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

من فقط به همه چیز و خواندن شما در عرض چند دقیقه می دهد.

عضو

حل آن

متاسفانه من قادر به تعیین این موضوع است. در اینجا چند چیز آغاز شده و این موضوع در ظروف سرباز یا مسافر در حال حاضر... لطفا برای باز کردن موضوع جدید برای هر مسئله هنوز هم موجود است و کپی برداری از اینجا (فقط کپی ، چسباندن). با عرض پوزش برای مشکل -- رادک خط مشی مدیریت ما نمی دانند -- یک موضوع ، به ازای هر یک موضوع پس از آن تقصیر ما است ، اما هنوز هم ما نیاز به تمیز کردن آن در غیر این صورت آن را دریافت کنید بدترین. حالا من باید تصور مانند هر پست در مورد چیز دیگری است (404 ، پرشین ، حروف یونانی در URL ، اشکال باشد) و من می توانید وضعیت هر موضوع را تعیین نخواهد کرد. واقعا -- من نمی دانم که چه کمک های مورد نیاز شما در حال حاضر...

این موضوع در عنوان خطای 404 و من درک می کنم آن حل شده است. اگر شما هنوز هم 404 موضوع لطفا بنویسید اگر آن حل شده است -- لطفا تأیید کنید. برای مسائل دیگر -- لطفا موضوعات باز (1 موضوع در هر موضوع). سخت افزار جدید در حال حاضر (من تا به حال تصادف لپ تاپ به طوری رادک بود و به تنهایی در فروم روز گذشته) بنابراین من قادر خواهد بود برای کمک به این زمان سریع است. موضوع جدید باز برای هر موضوع ، پس ما قادر به آن را مدیریت و به عقب برویم در صورت نیاز (مثل اکنون) به تاریخ کل موضوع -- آنچه که من خواسته.

عضو

من گفت : آن حل شده است. حمایت دیگر به او دسترسی به انجمن تست و حل آن است. r.dziadusz باید مشخص شده آن را حل.

تشکر از دیگران برای تایید -- بزرگ من از آن مارک در حال حاضر است. در مورد مسائل دیگر / آینده -- لطفا تاپیک جدید باز برای هر یک

صفحه 2 از 2 Firstاول 12

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •