PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مسئله باشد

Taurus
27-08-10, 17:58
خب این فقط بزرگ است. از آنجا که بایگانی می کند فعال تصدی را پشتیبانی نمی کند آنها نمی خواهند به من پشتیبانی. حالا من با این مسئله در مورد یکتا تنها در نمایش بر روی 2 اولین پست نشسته. من واقعا امیدوارم که شما بچه ها می توانند من را با این کمک می کند.

kamilkurczak
29-08-10, 15:59
خوب ، برج ثور من سعی خواهد کرد تا شما را با این موضوع کمک کند.
می توانم استفاده از همان ورود و رمز عبور به admincp خود را به مانند قبل از؟

kamilkurczak
30-08-10, 08:58
میهمان گرامی ،
می تواند به شما توضیح بهتر این موضوع؟ چرا که اگر من به این سایت بروید :
[اخبار] موزیلا برای شروع خودکار به روز رسانی برای فایرفاکس 4 -- CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html)
و سعی کنید به اینجا را کلیک کنید : # 9 یک لینک با ثابت :
[اخبار] موزیلا برای شروع خودکار به روز رسانی برای فایرفاکس 4 -- CreativX (http://creativx.net/forums/news/17093-mozilla-start-auto-updates-firefox-4-a.html # post111838)
در صورتی که صفحه ترجمه به PL :
[اخبار] موزیلا ، aby rozpocząć automatyczne aktualizacje DLA programu فایرفاکس 4 -- CreativX
و را ثابت به عنوان مثال : # 4 -- باز هم یک لینک با ثابت :
[اخبار] موزیلا ، aby rozpoczÄ... Ä ‡ automatyczne aktualizacje DLA programu فایرفاکس 4 -- CreativX

فعال تصدی و باشد فعال هستند

Taurus
30-08-10, 12:22
تنها راه این کار را انجام بود برای من برای تغییر شماره ارسال واقعی با یکتا. پس از آن است که اساسا کار در حال حاضر است.

kamilkurczak
30-08-10, 14:20
OK بنابراین این موضوع به عنوان علامت حل

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1