PDA

مشاهده نسخه کامل : Feedjit

VGF
07-08-10, 01:47
من تلاش برای بدست آوردن Feedjit به کار در امتداد ستون سمت راست از این انجمن من... فقط به سادگی کپی کردن و چسباندن (paste) کد جاوا اسکریپت است که در هنگام ایجاد Feedjit خروجی (feedjit.com)

این خواهید آمار را به درستی برای 1 ثانیه نمایش داده... اما بعد از آن آن را به یک پیام خصوصی به من تغییرمسیر. (که اگر خطا مواجه شده بود) شاید فعال تصدی در تلاش است تا ترجمه کد و آن پیچ تا صفحه نمایش احتمالا؟

vBET
07-08-10, 10:45
فعال تصدی جاوا اسکریپت را ترجمه کنید. شما به سادگی می توانید چک کند فعال تصدی هر چیزی به کار با این رفتار : به سادگی غیر فعال کردن فعال تصدی برای یک لحظه و بررسی آن را هنوز هم اتفاق می افتد. اگر بله پس از آن است که چیزی مشترک با فعال تصدی.

VGF
07-08-10, 16:50
با تشکر از گاهی من فکر نمی کنم.

من از کار افتاده تمام پلاگین ها و باز هم کار نمی کند. پس... باید مشکل با اصلی.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations