PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام مدها باید توسط فعال تصدی حمایت؟

vBET
10-11-09, 05:30
بهترین پاسخ این است -- همه امکان پذیر است ؛)

البته بسیاری از مدها هر یکپارچه سازی نیاز ندارد. اما هر یک از وزارت دفاع است که به شما این امکان را می دهد برای نوشتن برخی از انواع پیام ها ، و یا خواهد شد و جوی متن ارسال استفاده کنید برخی از یکپارچه سازی نیاز دارند.

کدام مدها آیا شما فکر می کنم ما باید ادغام اولین؟

به ما تذکر می دهد و انجمن شما خواهد بود به طور کامل با فعال تصدی یکپارچه بسیار سریعتر! :)

dai-kun
10-11-09, 07:41
از شما خیلی متشکرم که شما آن را یکپارچه سازی با vBADynamics. من استفاده از آن در فروم من ، جایی که شما احتمالا در حال حاضر شاهد. من سعی می کنم در آن بخش با ترجمه در اما آن را به من برمی گرداند به یک پیام خصوصی به. من جاوا شما در مورد آن بپرسید ، اما بیش از حد تنبل بود و فراموش کرده است. من در مورد پست 250k + در آن وزارت دفاع به طوری بزرگ خواهد بود اگر که می تواند با فعال تصدی یکپارچه.

من هم که PhotoPost PHP گالری عکس به اشتراک گذاری با ادغام انجمن اصلی (http://www.photopost.com/) را مطرح می خواهم. خب ، بسیاری از عکسها وجود دارد وجود دارد ، اما من می خواهم عضو به حداقل قادر به خواندن نظرات به زبان خودشان. در حال حاضر ، آن را تغییرمسیر بازگشت به صفحه اصلی اگر من سعی می کنم به ترجمه آن است.

با تشکر از شما

Cybershaolin
16-11-09, 06:04
من می خواهم این هک پشتیبانی می شود به : Cyb -- چت باکس (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=201283)

این خوبی خواهد بود اگر تمام محتوای پیام را نیز ترجمه. من نمی دانم اگر این امکان وجود دارد اما من درخواست. :)

Kolbi
18-11-09, 14:49
Cyb -- آمار پیشرفته

m_k
03-12-09, 05:08
رو وزارت دفاع نصب شده و کار می کند ، اما مشخص نیست اگر برخی از راه که آن را با دو پلاگین های اصلی ، PhotoPost vBGallery v2.5 و دایرکتوری لینک های پرشین v3.2.0 کار وجود دارد

هر کس دیگری هیچ شانس با هر دو از این رتبهدهی نشده است؟

simit patel
03-12-09, 23:24
vbadvertise و تمام محصولات ساخته شده توسط تماس. من به عنوان یک کسب و کار شما را از پیدا کردن شرکای پایدار در اکوسیستم های اصلی برای کار با بهره مند فکر می کنم. من فکر می کنم تماس ممکن است این لایحه متناسب ، آنها ام در اطراف برای مدتی است در حال حاضر و محصولات بزرگ است. ماژول های تبلیغاتی به ویژه در تقاضا می شود به ترجمه نمود.

yahoooh
14-12-09, 22:40
vbolg نسخه 2.0.2 و بالاتر
همچنین
این addon بزرگ :
لینک ها و دریافت فایل مدیر
لینک و مدیر دریافت فایل -- انجمن vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=216118&highlight=links)

El Caballo
18-09-10, 14:44
سلام ، مدها اصلی استفاده می کنیم ؛
VB اعتبارات لوکس
VB اعضا
photopost طرفدار من کار می کند! بزرگ
مسابقات و نردبان
میکرو خبرنامه

من تا به حال به آنها ، اما می توانند لینک ها اینجا استفاده نمی کند. آیا این کار بزرگ با VB تصدی؟ اگر چنین است ، من امروز VB تصدی خرید!

اوه ببخشید ، من استفاده از تالار گفتگو vBulletin 4.0.5

vBET
20-09-10, 12:50
سلام ، مدها اصلی استفاده می کنیم ؛
VB اعتبارات لوکس
VB اعضا
photopost طرفدار من کار می کند! بزرگ
مسابقات و نردبان
میکرو خبرنامه

من تا به حال به آنها ، اما می توانند لینک ها اینجا استفاده نمی کند. آیا این کار بزرگ با VB تصدی؟ اگر چنین است ، من امروز VB تصدی خرید!

اوه ببخشید ، من استفاده از تالار گفتگو vBulletin 4.0.5

سلام. لطفا توجه داشته باشید که ما پشتیبانی vB4 :) حتی با انتشارات سوئیت (تا وبلاگ ها و CMS بیش از حد) :)

درباره پلاگین های شما. نمی تواند بگوید قطعی در این لحظه همه بدون یکپارچه سازی اضافی کار می کنند ، اما لطفا توجه داشته باشید که اکثر پلاگین ها کار می کند بدون هیچ گونه مراحل ادغام اضافی. ادغام بیشتر فقط در موارد خاص مورد نیاز ، مانند صفحات به طور کامل توسط وزارت دفاع تولید که قلاب global_complete ، و یا وزارت دفاع که ایجاد صفحات خارج از دایرکتوری انجمن در URL را پشتیبانی نمی کند.

همچنین شما می توانید بررسی هر گونه مسائل با استفاده از نسخه فعال تصدی آزاد ظاهر می شود. این است که بسیار کندتر است ، اما نشان خواهد داد شما می کند مسائل وجود دارد. و پس از آن شما می توانید نسخه سریعتر پرداخت با بسیاری از ویژگی های اضافی فروش :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1