PDA

مشاهده نسخه کامل : حل فعال تصدی تولید اشکال می باشد

magmf
28-06-10, 14:58
بچه ها بعد از نصب فعال تصدی

URL های مانند

/ showthread.php؟ T = 791 و رفتن به = newpost

به آدرس SEF جدید نشده تغییر مسیر
که باید

/ vbet4-integration-other-plugins/791-vbet-4-22-vbseo-3-5-1-not-compatible.html

به عنوان مثال. لطفا نگاهی به و به راه حلی مورد نیاز برای حل این.

kamilkurczak
30-06-10, 15:41
که نسخه ای از فعال تصدی و vBULETTIN شما؟

magmf
30-06-10, 15:45
این اتفاق می افتد در تمام نسخه اصلی / فعال تصدی شما می توانید این مشکل را در این وب سایت تست.

kamilkurczak
30-06-10, 15:50
درست است.. :)

من فکر کردم که نکته این است که آن را به صفحه مربوطه بروید.

حالا من می دانم چه خبر است.

تایید شد.. ما آن را بررسی کنید.

magmf
02-07-10, 17:08
هر گونه خبر؟؟

vBET
02-07-10, 22:18
در این لحظه ما را شناسایی است که آن را به خاطر قلاب global_start است. ما هنوز هم به بررسی آنچه که دقیقا باعث می شود آن را به صورت قادر به حل آن وجود دارد. ما امیدواریم که که آن را حل زودی -- ببخشید اگر برای شما طول می کشد بیش از حد طولانی است. من شخصا راه حل های فوری به محض که ما راه حل دارند توضیح دهید.

vBET
05-07-10, 00:03
ما راه حل برای که برای فعال تصدی های 3.x (در حال حاضر در فروم ما حل شده) :

1. ویرایش شامل / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. مشاهده :

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. به جای توسط :

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

ما هنوز هم ندارد آن را برای فعال تصدی 4.x حل است ، اما کار بر روی آن است.

magmf
05-07-10, 00:27
با تشکر من خواهد بود انتظار برای فعال تصدی 4 ثابت :)

vBET
05-07-10, 06:42
و در اینجا به آن می رود :)

حل شد -- خواهد بود در نسخه بعدی گنجانده شده است. برای تعمیر سریع :
1. ویرایش vbenterprisetranslator_seo.php

ویرایش : فرم صحیح
2. مشاهده :

if (isset($_GET['t']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
3. به جای توسط :

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

magmf
05-07-10, 12:08
معکوس نیست؟

kamilkurczak
05-07-10, 12:23
حق با شماست. این باید معکوس است. با عرض پوزش اشتباه ؛)

magmf
05-07-10, 12:45
با معکوس کد از فعال تصدی هنوز هم برای من کار نمی کند.... هر کسی می تواند تایید اگر من انجام کاری اشتباه است؟

magmf
05-07-10, 12:52
ممکن است کد درست است

اگر (isset ($ _GET ['T']) & & isset ($ _GET ['رفتن به']) & & غلط! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI'] ، 'showthread.php')) {

kamilkurczak
05-07-10, 13:00
کد ما این است که کامل در فروم تست ما کار می کند. لطفا به میشل ارسال PM با دسترسی به FTP شما.
او سعی خواهد کرد تا آن را تعمیر کنند.

magmf
05-07-10, 13:02
کمیل ،

این برای من کار می کرد
اگر (isset ($ _GET ['T']) & & isset ($ _GET ['رفتن به']) & & غلط! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI'] ، 'showthread.php')) {

اما با $ _GET ['P'] به عنوان تغییرات چیزی پیشنهاد شده **********
از آنجا که مشکل این است که با متغیر رفتن به همین دلیل شما باید بررسی کنید اگر P متغیر قرار است؟

می تواند شما را تایید این؟

kamilkurczak
05-07-10, 13:19
هر دو پیشنهاد خوب هستند. کد به درستی کار در فروم تست.. من در مورد آن به میشل نوشتن.

kamilkurczak
05-07-10, 17:16
دوباره ، دوباره ،

سعی کنید برای انجام این (با کد) :
1. ترجمه صفحه (مهم نیست به چه زبانی)
2. استفاده از رفتن به اولین پست جدید

آیا می توانید مراجعه کنید؟ صفحه ترجمه نشده است.

vBET
05-07-10, 23:20
من این چک کردن در حال حاضر است.

vBET
05-07-10, 23:41
من ساخته شده بسیاری از آزمون و در حال کار در کنار ما در کد داده شده است. لطفا این را امتحان کنید :
1. تنظیم تغییرات که ما آن را شرح داده ('رفتن به' وجود ندارد قبل از اعدام می رود trought بایگانی -- که چه سیاهههای مربوط به ما به ما می گوید)
2. پست ها : تست جدید
3. چک می کند برای این newone از آن است که کار می کند.

اگر آن را -- و سپس فقط انبارها بطور ناگهانی غضبناک شدن. احتمالا باید کار flusching در CP مدیریت --> تعمیر و نگهداری --> شمارنده به روز رسانی. سعی کنید بازسازی اطلاعات انجمن ممکن است همچنین برخی دیگر. اگر آن را برای کار جدید یکی ده itmeans که کار می کند و شما فقط باید کش (اشتباه) تاییدیه.

لطفا این را امتحان کنید و به ما بازخورد بدهد -- اگر هنوز کار نمی کند ، پس من باید برای رفتن و بررسی آن را بر روی سرور خود است.

magmf
06-07-10, 00:51
فعال تصدی تست من تحت اصلی 4.0.4pl1

و کد شما

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

برای من کار نمی کند اما...

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

به خوبی کار میکند... آیا شما هر گونه ایده در صورتی که این کد کاری می توانند کد خود را انجام دهید؟

vBET
07-07-10, 11:57
OK -- بررسی وضعیت دشمن رفتن به همچنین در کنار ما کار می کنند. همانطور که من در این لحظه را درک کنید vorking راه حل است. بنابراین مسئله فوری است. من به شما اطمینان می دهم که در نسخه بعدی ما راه حل که در مال ما و سرور شما کار می کنند inclue.

تفاوت می تواند در نسخه های vB -- ما آن را در کد vB 4.0.4 چک -- بروز رسانی و بررسیمجدد.

kamilkurczak
11-08-10, 12:42
خوب ، تایید شد.
راه حل شما می باشد کار در خارج انجمن آزمون بیش از حد.
ما نسبت نسخه مناسب کار می کنند و آن را در منتقدان جدید گنجانده شده.

vBET
11-08-10, 15:21
OK SO -- در صورت تایید ، سپس آن را wil شود. آن خواهد شد در فعال تصدی 4.2.3 عبارتند از :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1