PDA

مشاهده نسخه کامل : improvments عملکرد بزرگ comnig...

vBET
21-03-10, 05:45
سلام :)

ما در طول تغییرات الگوریتم ترجمه هستند. در این لحظه ما را کشف به گردن بطری و همچنین راه حل بهتری برای آن را اجرا.

تست در فروم های بزرگ با محتوای واقعی (با تشکر مت :)) به لطف بهبود اولین ما ما توانست به میزان چشمگیری کاهش زمان تولید برای صفحه اول. ما کشف کرد که در صورت ترجمه عنوان هر عنوان ترجمه یک به یک است. پس از تغییرات زمان پاسخ (برای صفحه اصلی تالار گفتمان با کش از کار افتاده و نزدیک به 200 عنوان ترجمه به) از حداقل 20 ثانیه (بسته به پاسخ های گوگل) به 4 ثانیه رفت.

ما به بررسی دقیق تر نیز در هر مرحله از الگوریتم ما و بهبود آن است. سپاس ها که برای ذکر صفحه را با زمان پاسخ با کش و همه داده های cache شده (بنابراین انتظار برای گوگل) رفت از 3 ثانیه به کمتر از 1 ثانیه (900 - 800ms)! و در حدود 600 - 700ms مورد نیاز برای تولید صفحه ترجمه نشده است در آن انجمن.

بنابراین انتشار آلبوم بعدی خواهد بود قدم واقعا بزرگ :) اول از آن خواهد شد در vBET4.x آن را به عنوان کد آن انجام می شود. پس از آن خواهد شد آن را در vBET3.x شامل :)

لطفا توجه داشته باشید که ما تا حد زیادی به تست ، زیرا ما بسیاری از تغییرات. بنابراین انتشار آلبوم بعدی خواهد بود به احتمال قوی در 2 هفته برای vBET4.x و احتمالا 4-6 هفته برای vBET3.x

امیدواریم که شما را پیدا خواهد شد که در آن ارزش صبر :)

Smiggy
21-03-10, 13:42
4-6 برای فعال تصدی 3 ، منظور شما؟

vBET
22-03-10, 07:50
بله -- در حال حاضر اصلاح شده ، به لطف :)

Hein
22-03-10, 15:49
چرا فقط صفحه اصلی ساده ® نسخه 3.8 برای فروش. من برای ترجمه و غیره نیاز

tavenger5
22-03-10, 16:41
می توانید صبر کنید!

Hein
22-03-10, 21:03
آیا شما دیده می شود به ترجمه که ساخته می شوند؟ به نظر می رسد که این تلاش یک زبان چینی (بر خلاف چینی) به صحبت می کنند. این ترجمه در واقع یک شکست! من ترجیح می دهم نرمال (بدون فعال تصدی ترجمه؟) از کجا است نسخه ساده و 3.8 صفحه اصلی منظور؟

vBET
23-03-10, 04:14
چرا فقط صفحه اصلی ساده ® نسخه 3.8 برای فروش. من برای ترجمه و غیره نیاز

برو به صفحه اصلی اگر شما می خواهید برای خرید اصلی :) در اینجا شما می توانید بهبود شما صفحه اصلی را با اضافه کردن پشتیبانی از جامعه چند زبانه)

vBET
23-03-10, 04:17
آیا شما دیده می شود به ترجمه که ساخته می شوند؟ به نظر می رسد که این تلاش یک زبان چینی (بر خلاف چینی) به صحبت می کنند. این ترجمه در واقع یک شکست! من ترجیح می دهم نرمال (بدون فعال تصدی ترجمه؟) از کجا است نسخه ساده و 3.8 صفحه اصلی منظور؟

ترجمه شده توسط گوگل است که بهترین خدمات ترجمه به صورت خودکار در جهان و بهبود کیفیت آن در هر روز ساخته شده است. در اینجا نگاه کنید برای برخی از اطلاعات در مورد چگونگی آن را تکامل می یابد :

اگر شما نیاز دارید فقط اصلی و سپس به صفحه اصلی و خرید آن :)

bhanuprasad1981
25-03-10, 20:00
من خواهد بود انتظار برای هر دو نسخه : D

Snake
22-04-10, 01:37
چه در حال آمدن است در آینده به شما داشته باشد ، سرعت بهبود را ، زمانی که از این منتشر خواهد شد؟

vBET
22-04-10, 13:45
چه در حال آمدن است در آینده به شما داشته باشد ، سرعت بهبود را ، زمانی که از این منتشر خواهد شد؟

بله ما :) مهم : ذخیره سازی فایل و پشتیبانی موتورهای کش. همچنین ما باید بهبود بالقوه دیگر است. در این لحظه ، ما دارای تاریخ انتشار رسمی آن است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations