PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی 4.1.0 منتشر شد -- BETA

vBET
03-03-10, 04:43
یکی دیگر از گام بزرگی در حمایت از جامعه چند زبانه -- vBET4.1.0 :)

بهترین چیز -- پشتیبانی از صفحه اصلی مجموعه انتشارات. CO شما هم اکنون می توانید حمایت های چند زبانه در CMS و وبلاگ ها :) اطلاعات زیر :
-- پشتیبانی از زبان مختلف برای وبلاگ ها (نوشته های وبلاگ و نظرات)
-- پشتیبانی از چند نظر CMS
-- ترجمه URL ها وبلاگ ها
-- ترجمه URL ها برای مقالات و بخش های CMS CMS

لذت ببرید : D

PS.
لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی 4.x حمایت نشده باشد ، اما به زودی. این است آنچه که ما در نسخه بعدی می رویم. بنابراین به زودی شما قادر به استفاده از 4.x فعال تصدی بایگانی -- لطفا آن را امتحان کنید نه در حال حاضر ؛)

Kolbi
03-03-10, 06:58
خوب به روز رسانی :) هر چند من هنوز هم برای پشتیبانی از بایگانی منتظر :)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
هر به روز رسانی در مورد فعال تصدی کار با باشد ، از روز من فعال تصدی دلیل باشد غیر فعال شده است ، ترافیک من نزدیک به نیم : (

vBET
13-03-10, 00:57
در این لحظه فعال تصدی کار با بایگانی و ترجمه لینکها برای : موضوعات ، وبلاگ ها ، مقالات CMS ها ، بخش CMS ها ، دسته ها CMS.

امروز ما آن را با صفحات آرشیو ، RSS و وبلاگ RSS تست. اگر همه چیز خوب خواهد شد ما در حال آماده انتشار است. بنابراین یک تغییر است که از آن خواهد شد این هفته وجود دارد :) این وعده نیست... OK ما بهترین را انجام دهد ؛)

من می دانم که داشتن نزدیک به ترافیک نیم چیز خوبی نیست ، اما از طرف دیگر شما می توانید احساس کنید در حال حاضر چه ایده خوب به خرید فعال تصدی ؛) OK -- فقط شوخی است. راه دیگر... : D

ما بهترین را انجام دهید :)

vBET
13-03-10, 04:30
OK -- آرشیو و آر اس اس در حال کار خوب با باشد :) در حال حاضر تمیز کردن کد ، چک کردن کاری TODO برای این نسخه باقی مانده است و ما آماده هستیم :)

می توانم بگویم که 95 ٪ شانس که آزادی فعال تصدی جدید (پشتیبانی می باشد) در این هفته وجود دارد :)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
من امیدوارم که برای دیدن است که به زودی : (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1