PDA

مشاهده نسخه کامل : حل کار نمی کند

bhanuprasad1981
01-03-10, 14:27
فعال تصدی برای صفحه اصلی به روز رسانی من کار نمی کند : (

Translations by vBET translator 4.0.0
Powered by vBulletin™ Version 4.0.2
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.0 RC2

لطفا کمک : (

vBET
02-03-10, 19:49
سلام.

این است که به وضوح شرح داده شده که فعال تصدی 4.0.0 با بایگانی رتبهدهی نشده است (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/432-vbet-4-0-0-released-beta.html) کار نمی کند.
این هفته ما فعال تصدی 4.1.0 که Globs های vB و CMS پشتیبانی منتشر خواهد شد. و در کنار ما آزادی فعال تصدی که باشد حمایت ساخته شده است.

بنابراین در این لحظه غیر فعال کردن فعال تصدی و لطفا صبر کنید برای نسخه که باشد حمایت. منتشر خواهد شد این ماه :)

با عرض پوزش برای ناراحتی شما -- ما فکر کردیم که آن را به وضوح توضیح داده بود که فعال تصدی 4.x بایگانی 2 بعدی منتشر شده پشتیبانی. امید آن است که OK را برای شما به کمی صبر کنید برای آزادی مناسب :)

bhanuprasad1981
02-03-10, 19:53
دام بزرگ اشتباه من شده توسط ارتقا به 4.0 بدون فعال تصدی ساخته شده است : (، لطفا سعی کنید پشتیبانی می باشد به زودی برای دریافت ، از آنجا که من از دست رفتن همه مهمان های بین المللی خواهد شد : (

vBET
02-03-10, 19:55
OK ما بهترین را. احتمالا فعال تصدی 4.1.0 امروز / فردا منتشر خواهد شد. پس از آن که ما برای بایگانی 3.5 را اجرا کنید :)

vBET
02-03-10, 19:59
در ضمن شما می توانید بر روی نسخه رایگان 2.4.10 اجرای -- آن را به URL و نه RSS ترجمه نیست و پیام های چند زبانه را پشتیبانی نمی کند ، اما آن را انجمن شما ترجمه. شما پشت به فعال تصدی 4.x زمانی که آن را بایگانی پشتیبانی -- که ما امیدواریم خواهد شد خیلی زود.

بنابراین شما می توانید غیر فعال و صبر کنید ، و یا جمع و جور کردن. در مورد 2 -- حذف فعال تصدی به طور کامل قبل از اینکه شما نصب 2.4.x

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1